שדרוג כרטיס מסך ומסך - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג כרטיס מסך ומסך

BenSmall Brown

Recommended Posts

יש לחבר X51 R2 והוא רוצה לשדרג אותו יש כרגע שתי הצעות:
הצעה מספר 1:
א. ה-P2416D של Dell למחשב שלך לבין הg2460pf של AOC.
ב. לשדרג את הכרטיס שלך ל-RX480
הצעה מספר 2:

א. ה-U2414H של Dell למחשב שלך לבין הrl2455hm של BenQ.

ב. לשדרג את הכרטיס שלך ל-GTX 1060

יש הצעה יותר טובה בשבילו לכרטיס מסך ומסך?
אולי לא צריך בכלל להחליף את המארז מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שתצטרך להחליף את המארז וגם לשדרג ספק - הGTX 1060 והRX480 מבקשים מינימום ספק של 400W כדי שלא יהיו בעיות, וגם המארז של הAlienware מאפשר כרטיס מסך עד אורך 24 ס"מ, מה שאומר שתצטרך כרטיס קטן כמו למשל זה של EVGA (http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=06G-P4-6161-KR) אבל לא הייתי ממליץ בכללי על כי יש להם לא מעט בעיות. לגבי הRX480 אין להם עוד כרטיסים מוקטנים לפי מה שאני יודע.
לגבי המסכים:

המסך היחיד שהייתי ממליץ לך לקנות עם הRX480 הוא הAOC G2460PF בגלל שהוא מסך .

השאלה היותר חשובה היא כזו: לאיזה סוג גיימינג הוא מכוון? 
1. אם לגיימינג תחרותי (כמו CSGO וכאלה) 144 הרץ יכול מאוד לעזור ולכן הייתי ממליץ לקחת את הRX480 עם הAOC.

2. אם לגיימינג רגיל והמחיר לא משנה, הייתי לוקח את הGTX 1060 עם הU2414H - מסך עם פאנל שיש לו צבעים מצויינים וזוויות צפייה ממש טובות על 60Hz, מצויין לכל סוג גיימינג אחר.

לגבי שני המסכים האחרים - הBenQ הוא "מסך לקונסולות" - מסך בקצב ריענון 60Hz (קצב סטנדרטי) אבל סוג פאנל TN - נראה טוב ממול למסך עצמו אבל זוויות צפייה לא טובות.

- הP2416H הוא מסך ברזולוציה 2560x1440, לכן לא הייתי ממליץ להשתמש בו עם GTX 1060/RX480 כי הם לא חזקים מספיק להריץ אותו על רוב המשחקים בהגדרות גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. סתם שאלה: מה הביצועים (3D mark ultra) שצריך בשביל  FHD ,2K ו- לאומת 60Hz, 120Htz ,144Hz ו- 165Hz. הביצועים לררזולוציה יותר דורשניות מלהרצים?

ב. לא מצאתי שום פרטים נוספים על המחשב שלו:

כמות PCI-E, מהירות של ה- (PCI-E (X4, X8 X16, הדגם של (PCI-E (1.0 , 2.0 , 3.0, תמיכה בריבוי כרטיסים CF ו\או ...

כך שאני ממש לא יודע אם הוא יוכל לחבר עוד כרטיס מסך בעתיד?

ג. באתר game-debate אפשר לראות שהכרטיס RX480 של Sapphire יותר חזק מהכרטיס GTX 1060 של , זה נכון איפה אני יכול לראות השוואה בין כרטיסים ספציפיים, לא רק GPU?

ד. אני שאלתי אותו לגבי המשחקים שהוא משחק אני מחכה שיחזור אלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לגבי ביצועים: הרבה יותר קשה להגיע לfps גבוה כשאתה מנסה להריץ משחקים על הגדרות גבוהות מאשר (דבר שדורש כרטיס חזק יותר עם יותר cores) מאשר לשדרג רזולוציה (דורש טיפה יותר כוח עיבוד אבל יותר זיכרון). 

ב. זה בגלל שהלוח אם הוא של שנבנה בשביל הקייס. 

ג. בכל אתר ו benchmark אחר חוץ ממשחקים שמשתמשים בvulcan api אומרים הפוך. הgtx 1060 יותר חזק, אבל אם יש לו אפשרות לשחק על מדיום עם מסך 144 הרץ וfreesync תאמין לי שזה יותר שווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג. דיברתי על כרטיסים ספציפיים תכף תגיד לי ש:

ASUS gold 20k 980Ti שווה לכרטיסים של Grained

הוא ענה לי שכן הוא משחק בתחרויות כמו שאמרת ולכן הוא יבחר ב 480.

אבל הוא רוצה כנראה לקנות את הכרטיס ללא המארז. בכלל זה אפשרי להעביר את הלוח אם במחשב הממותג הזה?

לגבי המסך אני אשאל אותו כי כל העניין זה לא הכרטיס אלה המסך

עריכה: שאלתי לגבי המסך הוא קונה בסוף את .

דבר נוסף בפורום הזה כתבו על סיכוי שהלוח אם ישרף בגלל ספק חלש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...