שגיאת 403 קבועה באתר EBAY.COM פשוט לא נותן להכנס! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שגיאת 403 קבועה באתר EBAY.COM פשוט לא נותן להכנס!

Michael Toyber

Recommended Posts

שבוע טוב לכולם

יש לי בעיה רציני, אני נכנס לאיבי  מספר פעמיים ביום וכבר יומיים שאני לא מצליח להכנס לאתר , הוא כל הזמן זורק אותי מהעמוד הראשי
כבר מחקתי את כל הHISTORY COOKIS CASHE  מהדפדפן פיירפוקס אבל זה עדיין ממשיך , ניסיתי באדג' וגם שם אותו דבר!
פשוט רושם לי :

HTTP 403 error

Microsoft Edge can’t get to this page

וגם בפיירפוקס רשום אותו דבר .

מחקתי אפילו את האנטי וירוס של מקאפי שהיה לי ועדיין כלום לא עזר.

תודה רבה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של natanel20

תחליף כתובת IP תשתמש ב- אפילו חינמי תתחבר ותבדוק אם מצליח להיכנס

לי נראה יותר שהבעיה אצלך היא בכתובת IP

ניתקתי דרך את הNETSAFE וזה עדיין קורה 
איך אני מחליף את הIP ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Michael Toyber

התאריך במחשב מעודכן , אלה אם אתה מדבר על שעון אחר לא הזה בצד ימין למטה 

להחליף IP זה הדבר הכי פשוט היום.

תריץ חיפוש בגוגל בחינם

וכו' תמצא אלפי תוכנות שמספקות שינוי כתובת IP למדינה אחרת בקליק אחד.

אני כמעט בטוח שזה ה-IP שלך , במידה וזה עדיין יהיה לך חסום כנראה שיש לך איזה קובץ במערכת שמישהו הגדיר שהאתר יהיה חסום בדומה לשיטות האלו כאן

http://www.9comp.com/מחשבים-ותקשורת/חסימת-אינטרנט-לילדים-חסימת-אתרים-במחש/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

ניסית מחשב אחר על אותה רשת? נניח לפטופ או אפילו דרך הטלפון שלך כשהוא מחובר ל-wifi הביתי?

2 לפטופים 

אייפד והנייד שלי כולם כאשר הם בWIFI לא נכנסים לEBAY ...אבל UK וכל השאר הוא נותן בלי בעיה..אחרי כמה ימים זה עוד פעם נתן לי להכנס הייתי באתר כמה דקות ועוד פעם זרקו אותי עם השגיאה הזאת . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של natanel20

להחליף IP זה הדבר הכי פשוט היום.

תריץ חיפוש בגוגל בחינם

וכו' תמצא אלפי תוכנות שמספקות שינוי כתובת IP למדינה אחרת בקליק אחד.

אני כמעט בטוח שזה ה-IP שלך , במידה וזה עדיין יהיה לך חסום כנראה שיש לך איזה קובץ במערכת שמישהו הגדיר שהאתר יהיה חסום בדומה לשיטות האלו כאן

http://www.9comp.com/מחשבים-ותקשורת/חסימת-אינטרנט-לילדים-חסימת-אתרים-במחש/

החלפת IP יכולה לגרום לכל מיני בעיות בהמשך ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תלך ישר לגוגל כדי להחליף IP, מה השטות הזו.

קח את הטלפון שלך ותנסה להתחבר משם עם אותו יוזר (לא ב-WIFI מן הסתם, אלא דרך הרשת הטלפונית). זה יתן לך IP אחר.

...

נו, ניסית? עזר? :)

...

אם כן, ואם אתה מתחבר בעזרת ראוטר תכבה אותו (או שתוציא מהחשמל), חכה דקה ותדליק. זה יתן לך IP אחר, בהנחה שהספק שלך עובד עם DHCP שמחלק כתובות IP. נסה שוב.

אם כן, ואם אתה מתחבר בעזרת חייגן (אבל אתה לא, נכון?), תתנתק ותתחבר מחדש. עדיף שוב ב-Private browsing.

עוד אפשרות, יכול להיות שהספק שלך שם אותך מאחורי NAT ושהבעיה בכלל לא ב-IP שאתה מקבל אלא ב-IP שהספק חושף החוצה. אם זה ככה, דבר עם התמיכה של הספק כדי שיתנו לך IP אמיתי. הערה: ספק מסוייק שלא אנקוב בשמו דורש על זה כסף... אם יבקשו ממך כסף תדע שלא אצל כולם זה ככה.

טוב, ואם לא עזר לך להתחבר מהסלולרי (בלי WIFI)? אז תנסה ממחשב של חבר. לא עובד? תדבר עם השירות של איביי, אולי הם סתם שונאים אותך.... (בצחוק, חבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...