חלקים עבור קירור מים של מערך SLI, עדכון: החלקים הגיעו - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלקים עבור קירור מים של מערך SLI, עדכון: החלקים הגיעו

gabbay

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של gabbay

אתה ממליץ על TT? מאז הפעם האחרונה שהיה לי ספק שלהם שבמאמץ עשה רעש של משאית אני מתרחק מהם כמו מאש

לא בטוח שבספקים הייתי בוחר בTT אבל במארזים יש להם נסיון ובזמן האחרון באיכות לא רעה ומראה שונה מכל דבר אחר .

על איזה מארז חשבת ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Works4me

לא בטוח שבספקים הייתי בוחר בTT אבל במארזים יש להם נסיון ובזמן האחרון מארזים באיכות לא רעה ומראה שונה מכל דבר אחר .

על איזה מארז חשבת ? 

Thermaltake Core X9 -http://www.thermaltake.com/products-model.aspx?id=C_00002562

אחרי הקניה של הכרטיסים והasus pg279q שבדרכו מארה"ב אני מרגיע עם הרכישות בכל מקרה לזמן הקרוב ;) 

כרגע (רק בתאוריה) זה המארז שנראה לי מעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של gabbay

Thermaltake Core X9 -http://www.thermaltake.com/products-model.aspx?id=C_00002562

אחרי הקניה של הכרטיסים והasus pg279q שבדרכו מארה"ב אני מרגיע עם הרכישות בכל מקרה לזמן הקרוב ;) 

כרגע (רק בתאוריה) זה המארז שנראה לי מעניין

חשבתי גם עליו אבל הגעתי למסקנה שהוא גדול מדי לכל חדר סטנדרטי .

יש לך את הX5 בגודל שפוי יותר ( ועדיין גדול ) אבל אני מבין שאתה בטח רוצה לשמור את הרדיאטור 480 שלך בפנים 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Works4me

לא בטוח שבספקים הייתי בוחר בTT אבל במארזים יש להם נסיון ובזמן האחרון מארזים באיכות לא רעה ומראה שונה מכל דבר אחר .

על איזה מארז חשבת ? 

לא הייתי אומר שהמראה שלהם שונה מכל דבר אחר... זה שאתה לקחת מאוד מזכיר של CL. אפילו היה thread ארוך ולוהט לגבי ה"העתקה" של TT מ-CL ב-OCN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

לא הייתי אומר שהמראה שלהם שונה מכל דבר אחר... זה שאתה לקחת מאוד מזכיר מארזים של CL. אפילו היה thread ארוך ולוהט לגבי ה"העתקה" של TT מ-CL ב-OCN.

ידוע , מכיר אבל בוא נודה בזה , כל היצרנים מייצרים קופסאות שחורות די דומות , CASELABS כבודם במקומם מונח , אבל בין 400$ למארז לשליש מחיר ממנו ? הרבה אנשים לא ירוצו ויקנו בסכומים הללו ולכן הרבה מהצרכנים ילכו לTT ויכולים להרשות לעצמם להחליף עוד מארז או שניים בדרך ולא להגיע למחיר של CL ( אלוהים יודע שאני אחד מאלו שמחליף על ימין ועל שמאל )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

מסכים לחלוטין.

ואם היו מארזים כאלה של TT לפני שנתיים וחצי, כנראה שהייתי קונה, ובטח את הכפול שמחזיק שתי מערכות... התלבטתי בין ה-STH10 שקניתי ל-TX10

RIGHHHHHHT , ואני עוד צחקתי על זה שהSTH10 שלך גדול ..... זה כבר מגוחך O.o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שמצאתי קצת זמן להריץ כמה benchmarks אלה התוצאות שקיבלתי

Time spy - graphic score 11496

Fire strike extreme - graphic score 19202

Fire Strike Ultra - graphic score 9709

נראה שלרוב הכרטיסים יש פוטנציאל די דומה

אני הגעתי ל

boost clock: 2101

memory clock: 4608

עכשיו נשאר רק לחכות למסך...

heaven.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...