בעיה מוזרה בEMULE & NIS - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מוזרה בEMULE & NIS

ferrari

Recommended Posts

עד היום השתמשתי בתוכנה אי-מיול של ליונטוורק, עד ששמעתי שהם מפרים את רשיון הGPL של התוכנה,

החלטתי לעבור לגרסה הרשמית, והיא ה 0.42E

ומהרגע שעברתי אל הגרסה הזו, החלו הבעיות.

אני תמיד משום מה מקבל LOWID, חוץ מהמקרים שבהם אני מכבה את הפירוול של נורטון,

כלומר כאשר הפירוול דולק, אני מקבל LOWID וכאשר אני מכבה את הפירוול, יש לי HIGH ID

עכשיו, הבעיה היא שאני חייב שהפיירוול יעבוד, למען הבטחון, אגב במיול הקודם, הפיירוול עבד והיה לי HIGH ID,

עשיתי את כל הכוונונים בפיירוול, (NORTON PERSONAL FIREWALL--->CONFIGURE---->PROGRAM CONTROL----->EMULE---->PERMIT ALL) וזה עדיין נותן לי LOWID כאשר הפירוול דולק... יש למישהו איזהשהי הצעה לפיתרון? ניסיתי את כל מה שידעתי.. וזה לא עזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בפורום תוכנה יוכלו להגיד לך במה משתמשת התוכנה נגיד פורטים מסויימים חוץ מהראשיים (כמו חיבורים לשירותים מסויימים) שהNIS חוסם ותצטרך לפתוח ידנית

אני לא מבין גדול באימיול בגלל זה אני לא יכול לעזור לך יותר מידי בנושא הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה...

פטרתי את הבעיה... מסתבר ש NIS זו פשוט תוכנה דפוקה.

מחקתי את כל התוכנות שהופיעו לי בPERSONAL FIREWALL

כלומר לא את התוכנות, אלא את החוקים שהגדיר NIS לגביהן..

ואז עשיתי חוק חדש לאי מיול.. שהוא בעצם אותו החוק שהיה מקודם.. ואז זה עבד. (אחרי RESTART)

בקיצר.. תוכנה דפוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב-

א. כן, זאת באמת תוכנה דפוקה (עבדתי איתה ואז עברתי לzone alarm pro) מה שאני ממליץ לך.

ב. ליונטוורק לא הפרו את רישיון הGPL - זאת סתם עלילה. (תגלוש לאתר שלהם ותראה מה נסגר עם העניין) lionetwork.net

ג. כן, אתה באמת צריך להגדיר פורטים, עדיף לשנות אותם בצורה רנדומלית ואם יש לך אז גם צריך לפתוח אותם בפיירוול שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב-

א. כן, זאת באמת תוכנה דפוקה (עבדתי איתה ואז עברתי לzone alarm pro) מה שאני ממליץ לך.

ב. ליונטוורק לא הפרו את רישיון הGPL - זאת סתם עלילה. (תגלוש לאתר שלהם ותראה מה נסגר עם העניין) lionetwork.net

ג. כן, אתה באמת צריך להגדיר פורטים, עדיף לשנות אותם בצורה רנדומלית ואם יש לך אז גם צריך לפתוח אותם בפיירוול שלו.

דבר ראשון, אני גם השתמשתי בפייר וואל של נורטון ועברתי לזון אלארם ולתוכנות אחרות.

לינטוורק כן הפרו את תנאי רישיון הGPL שבו משוחררת תוכנת האימיול. הם לא שיחררו את קוד המקור. ( ולא יצא לי לוודא את עניין הזכויות, מפעם אחת שהתקנתי את התוכנה למישהו עפ"י בקשתו - באמת כתוב בכל חור השם שלהם. )

הם מתכוונים לעשות את זה או משהו כזה, זה כבר עניין אחר.

הפייר וואל שבא (יבוא ?) עם חבילת השירות השניה של ווינדוס יותר נוח לתפעול, למרות שאני לא הייתי סומך עליך יותר מדי, אבל עדיף מכלום.

ולגבי התוכנה עצמה, אני ממליץ לך לבדוק את overnet - שאני אישית משתמש בה כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

לכול ראוטר יש כתובת IP (אם הוא מוגדר ומפעל כראוטר)

לכול דגם של ראוטר יש צורות שונות של תפעול כולל פתיחת פורטים, תביא את הדגם שיש לך ואולי נוכל לעזור

NIS = NORTON SECURETY (אני מנחש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...