לפטופ לסטודנט 3K - גמיש - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפטופ לסטודנט 3K - גמיש

Baruh92

Recommended Posts

היי, אני מחפש לפטופ לשימושים כלליים שכוללים גלישה, וכד'..

. מה התקציב המקסימאלי?   3000 ש"ח - גמיש קצת אם שווה להשקיע

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?   אפשר - הכי חשוב שיעמוד בדרישות

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?   300

2. מה שימושי המחשב?   לימודים וגלישה.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש:    אופיס, גלישה באינטרנט יכול להיות לשימוש ארוך.

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?        נמוכות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.    לפטופ

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?     עדיף שיהיה שקט אבל זה לא חובה

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?     לא רלוונטי

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?         אם זה בא ללא תשלום ומובנה אין בעיה אם זה בתשלום נוסף אז לא צריך.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא רלוונטי - אני יודע מאיפה אני קונה אני מחפש דגם של מחשב בלבד.           

מתי מתוכננת קניית המחשב?          ברגע שאני יסגר על הדגם

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).   מפורט למטה

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?      לא

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:  

הדברים שהכי חשובים לי במחשב הם מסך ובטרייה כמה שיותר טובים במסגרת התקציב, גודל מסך 14 אינצ', שהמחשב יהיה עשוי טוב [שלא יתפרק מכל מכה] ואמין, עם ביצועים סבירים [כמה שיותר טוב בתקציב מן הסתם].

משחקים לא מעניינים אותי [בשביל זה יש סוני ^_^ומוכן להתפשר על גודל הדיסק קשיח - מצדי שיהיה 500GB. כונן CD לא חובה.

נראה לי שזהו. 

אשמח לעזרה, תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה, בכל זאת יש מבחר גדול של מחשבים בתווך מחירים הזה ואני קצת אובד עצות, תיארתי לעצמי שאולי התקציב קצת גבוה לדרישות אבל בכל זאת חשוב לי שגם המסך יהיה טוב עד כמה שניתן, המקלדת - שורה תחתונה שיהיה נוח לעבוד איתו, ושיהיה עשוי טוב ולא מצועצע 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מצאתי את הדגם  "14 IdeaPad 510S-14 80TK0020IV 

http://ksp.co.il/?uin=33330

טיפה יקר אבל יש בו את כל מה שחיפשתי - 8 ג'יגה , כרטיס מסך מינימאלי, מסך IPS ואפילו כונן קטן 

לגבי נתונים יבשים זה נראה אחלה אבל בפועל לא מצאתי ביקורות עליו ואין לי מושג עם המסך באמת טוב ועם הבטרייה נחשבת סבירה למחיר.

מה דעתכם?  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...