מבקש המלצה למחשב חדש - רב תכליתי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למחשב חדש - רב תכליתי

ron-d

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי?   2500 ש"ח למחשב - 2000 ש"ח למסך מחשב

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?  500 למחשב  ו- 500 למסך מחשב

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משרדי. תכני HD, ריבוי משימות, וידאו

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: לא גיימניג

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). מעוניין לרכוש גם מסך 27 - 28 אינצ' ( הרזולוציה לפי המלצתכם)

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. מעוניין במסך חדש 27-28 אינצ' - לפי המלצתכם

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? שקט מאד (נראה לי בין 5 ל- 8)  מעדיף מארז של שיש לי איתו נסיון טוב

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? הרכבה בחנות

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.  startpc או  tms

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בהקדם

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).    שיהיו יציאות USB מספיקות לשימושים רבים (לפחות 6) , usb3 ,

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא עקרוני

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: לא חושב שמעוניין ב - , מעוניין בכונן רגיל של 2 טרה ואם לא כדאי אז 1 טרה, מעבד i5 הכי חדש שיש, ראם 16 גיגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם חריגה קלה על מחיר המחשב, קיבלת את מה שביקשת. מחשב שקט מאוד, מספיק כניסות ומעבד i5 מודרני עם 16GB של RAM

logo-dark.png
מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי

מעבד: 879 ₪ - * מבצע * - Quad i5 6500 3.2Ghz S1151
לוח אם: 389 ₪ - * מבצע * - GA-B150M-D3H (DDR4) S1151
זכרון: 290 ₪ - * מבצע * - 16GB (2x8GB) Kingston 2133Mhz CL15
דיסק קשיח: 339 ₪ - 2T 3.5'' Sata3 Barracuda 7200RPM 3 Years Warranty
מארז: 430 ₪ - P100
ספק כוח: 269 ₪ - 430W 80+ Bronze CX430M Modular
קירור אוויר למעבד: 119 ₪ - * מבצע * - Freezer 7 Pro Rev.2

מחיר סופי: 2715 ₪ למזומן  
 2769 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

בנוגע למסך, אני לא מכיר כל כך, ולכן לא אמליץ, אבל אתה יכול לפנות לפורום מסכים לתשובה מהם. לשימושים שלך, הייתי כנראה ממליץ על מסך fhd, בגודל הנ''ל. למרות שעם התקציב שלך, אפשר יהיה גם לקנות כשני מסכים ברזולוציה בגודל 24" מה שישפר משמעותית את חווית "ריבוי המשימות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...