איך הDAC הזה SMSL IVY ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הDAC הזה SMSL IVY ?

iSolt

Recommended Posts

SMSL  על פי רוב בונה באיכות טובה ,  אבל פעם ב  יש להם איזה מוצר לא הכי מוצלח .
בשביל לדעת  צריך לבדוק חוות דעת באמזון או NEW EGG

נראה שזה מוצר די חדש  לכן אין עדיין חוות דעת , הייתי אומר תחכה קצת עם זה או שתלך על מוצר מוצלח שלהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי כמו צעצוע חביב, משהו בסגנון ה-FIIO E6 מיני אאל"ט, השאלה מה אתה מצפה\הדרישות שלך ממנו. 

אם נאמר חסר לך איזה 10~20 אחוז ווליום בחיבור לסלולרי, זה יכול להיות פתרון נחמד. שיפור הסאונד באופן 

משמעותי מסלולרי מודרני, או חיזוק הווליום ב-30 אחוז ויותר מהסלולרי קשה לי להאמין שתקבל פה.

אם אתה רוצה שידרוג באמת רציני ומורגש יותר, תביט לכיוון ה-SCHIIT FULLA או הדרגון פליי של אודיוקואסט.

משהו באמצע יהיה ה-SMSL SAP 7 או ה-FIIO K1.

אם לומר את האמת זה גם לא כזה דיל מלהיב, כולה 3~4 דולר פחות מהמחיר באלי אקספרס, וזה ישלח אליך רק באוגוסט, מה שאומר שתקבל את

המוצר רק באמצע~סוף אוגוסט, ואם אתה מזמין מאלי היום, אתה תקבל את זה במהלך החודש הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

נראה לי כמו צעצוע חביב, משהו בסגנון ה-FIIO E6 מיני אאל"ט, השאלה מה אתה מצפה\הדרישות שלך ממנו. 

אם נאמר חסר לך איזה 10~20 אחוז ווליום בחיבור לסלולרי, זה יכול להיות פתרון נחמד. שיפור הסאונד באופן 

משמעותי מסלולרי מודרני, או חיזוק הווליום ב-30 אחוז ויותר מהסלולרי קשה לי להאמין שתקבל פה.

אם אתה רוצה שידרוג באמת רציני ומורגש יותר, תביט לכיוון ה-SCHIIT FULLA או הדרגון פליי של אודיוקואסט.

משהו באמצע יהיה ה-SMSL SAP 7 או ה-FIIO K1.

אם לומר את האמת זה גם לא כזה דיל מלהיב, כולה 3~4 דולר פחות מהמחיר באלי אקספרס, וזה ישלח אליך רק באוגוסט, מה שאומר שתקבל את

המוצר רק באמצע~סוף אוגוסט, ואם אתה מזמין מאלי היום, אתה תקבל את זה במהלך החודש הנוכחי.

אני עם G2 שהסאונד שלו מזעזע ואשדרג לגלקסי 7 שגם בו הסאונד לא משו

מסתובב יותר מדי שנים עם נגן Sandisk clip+ ורוצה שווה ערך אליו בטלפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...