האם הטמפרטורות שלי סבירות? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הטמפרטורות שלי סבירות?

zachi27

Recommended Posts

שלום לכולם!

יש לי מעבד בארטון 2500 באוברקלוק ל-3200.

בניתי לאחרונה מערכת קירור מים המורכבת מבלוק זלמן, רדיאטור חימום של דייאהו רייסר, מיכל מים פשוט ושני מאווררים של 120מ"מ.

המערכת מורכבת בקופסה נפרדת ליד המחשב, מלבד הבלוק מים של זלמן שמורכב בתוך המחשב.

המחשב עבד כשבועיים בטמפרטורות נמוכות (במנוחה: 28 , 32 מעבד ובעומס: 30 , 38 מעבד - לאחר הרצת פריים 95 כשעה).

ביומיים האחרונים היה חם מהרגיל וטמפרטורת המארז עמדה על 35 מעלות במנוחה (שתבינו: המעבד היה על 34).

בעת הרצת משחק (CALL OF DUTY) וכן בעת הרצת פריים 95, טמפרטורת המארז (הצ'יפסט???) עלתה ל-36 והמעבד ל-40,

והמחשב ביצע ריסטרט אוטומטי, אני מניח שזאת בעיית חום (אבל כנראה של הלוח אם ולא של המעבד).

בתוך המארז יש לי מאוורר שדוחף אוויר בקדמת המארז ומאוור שמוציא אוויר החוצה בחלקו האחורי (חוץ ממאוור הספק).

לצורך פתרון הבעיה, הוספתי שני מאווררים בתוך המארז שדוחפים אוויר על כרטיס המסך, ה-NORTH BRIDGE וה-SOUTH BRIDGE.

עתה, הטמפרטורה של המארז, לאחר הרצת PRIME 95 במשך כשעה לא עוברת את ה-34 וטמפרטורת המעבד לא עוברת את ה-40 מעלות.

אני מניח שמבחינת המעבד הטמפרטורה בסדר, אבל האם טמפרטורת המארז תקינה או גבוהה מדי????

מה אתם מציעים לעשות? האם כרגע לאחר הרצת PRIME 95 כשעה והתייצבות טמפרטורת המארז על 34 מעלות זה בסדר? או, שיש צורך בהפחתה נוספת של טמפרטורת הסביבה של הלוח אם/צ'יפסט? ואם כן, כיצד???

מחכה לתשובות/המלצות לגבי שיפור הקירור וכן תגובות למערכת המים שבניתי.

תודה מראש,

צחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...