סוכל פיגוע איידס בת"א - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוכל פיגוע איידס בת"א

Merrymoon

Recommended Posts

אנחנו לא מומחים ואיננו יכולים לקבוע, אלא רק לפי שמועות, כמה זמן שורד החיידק מחוץ לגוף, ייתכן שכשעה או יותר לפי מה שאני פעם שמעתי, אבל ברגע שזה מתפוצץ ומגיע מהמבחנה (או מגופו של המחבל) אליך ופוצע אותך ועובר אליך, שום שיכנועים כבר לא ירגיעו.

העובדה שהמוחות השטניים שלהם חשבו על לוחמה ביולוגית בפיגוע ע"י העברת בתוך המטען (לאו דווקא איידס), זה צרייך להדליק אצלינו נורה אדומה ואל לנו לשמוע לנסיונות שכנוע של אמריקאים שאומרים לנו לשים את כפפות המשי וגם לא לכל מיני יפי נפש שטוענים

שאנחנו רצח עם.

צרייך להגיד תודה למודיעין שלנו ולכוחות הבטחון שמנעו את הפיגוע השטני הזה ועוד 9 אחרים ולהתחיל לחשוב על האפשרות שיהיו עוד

נסיונות דומים של התנקשות באמצעות פיגוע ולהוסיף שמן למדורה - הפצת מחלות. מה ניתן לעשות? חיסונים? אנא אערף, יש לנו רק

לסמוך על משרד הבטחון שימנע את השטנה הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכול בולשיט אין מה לדאוג לפלסטינים אין את היכולות כדי ליצור ביולוגי, שזה כרגע לדעתי הנשק המסוכן ביותר בעולם(יותר מאטום).

תבינו שמדינות המערב המתועשות צריכות להשקיע הרבה זמן במחקר ובאיך לפזר את הוירוס כשהם רוצות ליצור ביולוגי, זה לא לקחת חיידק/וירוס לחבר אותו לפצצה ובום כול מי שברדיוס קילומטר מת/נדבק, זה הרבה יותר מסובך אז הכול בולשיט.

אם הפלסטיניםפ ישיגו כזה זה יהיה רק מבחוץ וקשה להם מאוד להעביר כאלו דברים דרךך הים.

בקיצור אני אומר שהרעיון הזה הוא עוד אחת מהרעיונות המטופשים של ארגוני הטרור תאמינו לי שאני יכול לארגן פיגוע כזה גדול ורב נפגעים בלי הרבה בעיות יש לנו מזל שהשולחים של המחבלים עדיין לא התפתכו שכלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הפלסטינים ישיגו כזה זה יהיה רק מבחוץ וקשה להם מאוד להעביר כאלו דברים דרך הים.

יש מספיק תעלות מסיני לעזה , ששם מעבירים נשקים ...

ומצרים יכולה להשיג כל מהרוסים היום ,ולהעביר לפלסטינים ...

דרך עגב , אחלה "שלום" יש לנו אם מצרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק לקחת נרקומן חולה צהבת B/איידס/כולירע, להצמיד לו פצצה ולהגיד לו שיש נהר של קוק ונהר של H בגן-עדן ויש סיכויים

טובים מאד להדבקה של מי ששרד את הפיצוץ. אני לא אומרת שהם יפתחו נגיף כמו אבולה או משהו כזה, אבל סצנריו כמו הנ"ל

הוא לא לגמריי בלתי אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מספיק תעלות מסיני לעזה , ששם מעבירים נשקים ...

ומצרים יכולה להשיג כל מהרוסים היום ,ולהעביר לפלסטינים ...

דרך עגב , אחלה "שלום" יש לנו אם מצרים .

המצרים היום מצויים בנשק ברמה א' א' תוצרת ארה"ב... מרובים עד טנקי אברמס... לא חושב שהם יעבירו כזה לפלסטינאים tough. האירנים מעבירים למצרים הרבה , דרך הים (וחלק מהספינות אנחנו תופסים, כדוגמת קארין A)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצרים היום מצויים בנשק ברמה א' א' תוצרת ארה"ב... מרובים עד טנקי אברמס... לא חושב שהם יעבירו כזה לפלסטינאים tough. האירנים מעבירים למצרים הרבה , דרך הים (וחלק מהספינות אנחנו תופסים, כדוגמת קארין A)

יותר מדויק להגיד מסכינים עד F16 Block 50 חחח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו זה שטויות פיגוע ביולוגי הוא הרבה יותר מסובך ממה שזה נראה, אומנם השלום שלנו אם המצרים הוא יותר הפסקת אש משלום אבל אני בטוח שהמצרים לא חושבים אפילו על להעביר לפלסטיניפם ביולוגי, כי אז התמיכה של ארצות הברית בהם תירד והם יפסידו הרבה דברים, וכנראה גם יכנסו למלחמה איתנו.

אם הפלסטינים באמת היו רוצים לבצע פיגוע איידס הם פשוט היו חוטפים צעיר ישראלי מסממים אותו מזריקיםפ לו איידס ומחזירים אותו הביתה, אותו צעיר בטח יקיים יחסי מין אם כמה נשים בחייו או אפילו אם אחת במקרה הכי גרוע האידדס יעבור הלאה ובסופו של דבר תוך כמה שנים מאותו צעיר ידבקו עוד ועוד ועוד וככה אפשר להחדיר איידס לישראלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כ"כ מטומטם.

זה נועד רק כדי לעשות פחד פסיכולוגי...

נגיד,שהוירוס נשרף במקסימום 200 מעלות, בזמן הפיצוץ החום עולה ל1500~ מעלות.

פי 7.5 ממה שצריך.

עכשיו,תחשבו לבד מה הסיכויים שזה לא ישרף.

נ.ב

בזמן הפיצוץ הרבה יותר "חם" , והוירוס נשרף בהרבה פחות מ200 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטות ענקית, ניסו את זה ביפן כמה פעמים עם יותר עמידים ולא הצליחו..

איידס זה נגיף לא עמיד במיוחד, הוא מתחמצן תוך מעט זמן והסיכוי להדבקות אפסי.

סתם מנסים (ומצליחים) לעצבן אתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...