סוכל פיגוע איידס בת"א - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוכל פיגוע איידס בת"א

Merrymoon

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2901843,00.html

הם עברו את הגבול! מזל שזה נמנע... יא ווי איזה פחד. אני לא יודעת מה להגיד.... :cwm31:

כל הכבוד לאנשי הבטחון והמודיעין וההצלה שסייעו במניעת הפיגוע. אנחנו אסירי תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפסלטינאים הארורים האילו עברו את הגבול כבר מזמן, אין שום גבול לשינאה ולרצונות שלהם להרוג כל אחד ששיך לעם .

היום יותר מתמיד כל האוכלוסייה הפלסטינית עויינת לישראל וזה כמובן אחרי אירגון ההתרמה הענקי שהעניקו לחמאס מאות אלפי דולרים (כמה שהם עניים****).

הגיע הזמן שהמלחמה תנוהל כנגד כל פלסטינאי בשטחים ולא רק מול אירוגני החבלה. כל הפלסטינאים הם אוייב ועד שלא נפנים את העובדה הזו נסבול קורבנות נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו סתם טמבלים! אני יודע כמה שזה לא פשוט אבל דקה אחרי השייח יאסיו היינו צריכים לפוצץ גם את רנטיסי וגם את כל הזוטרים!!!

ככה אחד אחרי השני ותאמינו לי שאנחנו מסוגלים לדבר כזה! זה היה מפזר את כל הבנים של זונות האלה ויינו אולי יכולים כבר לצמצם את רמת הפיגועים בצורה ענקית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל אפשרי להפיץ איידס בצורה הזאת?

הוירוס לא ימות מהפיצוץ?

ואם הוא איכשהו שורד, לפי מה שאני יודע הוא לא בדיוק יכול להדביק אנשים דרך האויר... רק אנשים פצועים אולי אם איכשהו זה נידבק לפצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל אפשרי להפיץ איידס בצורה הזאת?

הוירוס לא ימות מהפיצוץ?

ואם הוא איכשהו שורד, לפי מה שאני יודע הוא לא בדיוק יכול להדביק אנשים דרך האויר... רק אנשים פצועים אולי אם איכשהו זה נידבק לפצע.

לפי מה שקראתי בעיתון, הוירוס ישרוד בפיצוף והדם הנגוע במגע עם פצעים בעור יוכל להדביק אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה לא אפשרי, איידס לא שורד באויר, הוא צריך לעבור דרך מקומות חמים כמו דם או זרע, אפילו דגימת דם עם איידס ששוכבת מחוץ לגוף של מישהוא ליותר מחצי דקה לא שורדת.

מה גם שבשבל דבר כזה הם צריכים לבודד את הוירוס מדגימת הדם שהם קיבלו ואז להרבות אותו ואיכשיהוא ליצור מתקן פיזור נאות, רק לבודד את הוירוס מהדם שלעצמו תהליך מאוד מסובך מפני שוירוס זה משהוא שחיי בתוך התא, לא מחוץ כמו חיידק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם סתם מטומטמים

דיבר היום רופא בכיר או משו כזה מתל השומר והוא אמר שוירוס האיידס הוא וירוס מאד עדין

דבר ראשון הוא ימות מהחום של הפיצוץ

אם זה לא הרג אותו הוא ימות מהאויר

וגם אם איכשהו הוא יגיע לגוף אז יש סיכוי של 0.003 אחוז שהאדם יהיה נשא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה לא אפשרי, איידס לא שורד באויר, הוא צריך לעבור דרך מקומות חמים כמו דם או זרע, אפילו דגימת דם עם איידס ששוכבת מחוץ לגוף של מישהוא ליותר מחצי דקה לא שורדת.

אז אני מניח שהרופאה הבאה לא יודעת כלום:

"בפיגועים באמצעות מחבל מתאבד הנושא את נגיף האיידס, או באמצעות פיצוץ מבחנות המכילות דם נגוע, קיימת סבירות נמוכה ביותר להדבקה של עוברי אורח". כך הסבירה ד"ר מרגלית לורבר, רופאה מומחית לאיידס וסגנית מנהל המכון לאימונולוגיה במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה.

באופן תיאורטי, ניתן להפיץ זיהומים רבים על ידי פיצוץ מבחנות, בהם גם נגיפי צהבת איי ובי, חיידקים הגורמים דלקת קרום המוח, שיתוק ושפעת וכמובן-האנתרקס. אולם לדבריה של ד"ר לורבר, השימוש בנגיף האיידס בפיגועים אינו יעיל. "הסבירות להדבקה נמוכה מאוד, כי טכנית גם אם מבחנות יתפוצצו ודם נגוע יעוף על האנשים, יש צורך שייגרמו חתכים בדיוק במקומות שבהם נוגע הדם", הסבירה לורבר.

http://www.maariv.co.il/cache/ART687322.html

אז אולי איידס ספציפית לא יעיל, אבל גם אם הסבירות להדבקה נמוכה, זה אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...