לוח אם למערכת i7 וgtx1080 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם למערכת i7 וgtx1080

physx

Recommended Posts

אני מתכנן לקנות מחשב המיועד למשחקים וסטרימים, תקציב סביב ה7.5K. מעבד i7-6700 וכרטיס מסך gtx1080. כרגע הלוח אם ששמתי במפרט הוא B150M-A.. הלוח אם בעייתי עם מחשב כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://hwzone.co.il/מעבד-האקסטרים-6950x-בביקורת-מפלצת-10-הליבות/

שים לב להשוואה לגבי משחקים בין המעבדים למטה.

השורה התחתונה?

6700 עדיף על שעולים פי שלוש ויותר.

לגבי גם אני הייתי בוחר בערכת שבבים של Z170 ואולי אפילו לוח יקר יותר כמו:

ASUS RANGER

או 

MSI GAMING 5

כדי לשמור על אפשרויות וכוננים מהירים ויותר חיבורים וכולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע, physx בוא נעשה סדר, אתה רוצה 6700 או 6700K?

אם מדובר פה על i7 6700 אז אין טעם לקנות לוח Z170 למעבד לא K.

יש מספיק לוחות H170 מעולים שיעשו את העבודה מצוין (בלשון המעטה).

אם מדובר ב6700K, אז Z170 הוא אכן הכיוון. ולגבי לוח, כמה יקר? זאת כבר בחירה שלך.

יש לציין שממחיר מסוים כבר לא מדובר על תכונות חשובות כגון מספר שלבי ייצוב מתח, יכולות , סוגי יציאות והכמות שלהן וכיוצא בזה. שם כבר נכנס עניין העיצוב, תצוגות לד על הלוח, אמצעי מתקדמים שלא בהכרח נחוצים, מספר רב (יותר) של אפיקי pci-e ועוד, שלרוב לא רלוונטיים למשתמש המצוי .

מה שאני מנסה לומר זה שייתכן מצב, שבו תמצה לוח של 600 שקלים בדיוק כמו לוח של 1500 שקלים מכל הבחינות.

לא תמיד לקנות את הכי יקר זה הכי חכם.. שים לב היטב למפרט של הלוח בו אתה מתעניין ותראה אם אתה בכלל צריך את מה שהוא מציע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תתייחס לחלק הראשון של התשובה שלי.

תקנה לוח h170 טוב ותסגור עניין.

עניין של 500-600 שקל.. ותקבל לוח יוצא מן הכלל.

בחריגה קלה, יש את הלוח הבא ששמתי עליו עין כבר תקופה :

http://ksp.co.il/?select=.1030..3..52..2682.&list=1&sort=2&glist=1&uin=28339&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

נראה לי פצצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה של OvO, לא שיש לי משהו נגד צ'יפסט b150, פשוט הלוחות הללו לא מיודעים לשימושים כמו שלך (סטרימינג וכו). לרוב הם משודכים למחשבים משרדיים שלא דורשים יותר מידי. החיבורים הם החלק הפחות רלוונטי שבלוח, תסתכל על ההבדלים בשלבי ייצוב המתח והרכיבים החשמליים בין הלוחות. לוח בעל רכיבים פשוטים יכול לפגוע בביצועים בזמן מאמץ (throttle). כשיש לך 3 שלבי ייצוב מתח למעבד והם מתחממים, מן הסתם שהביצועים יידעכו בכדי למנוע נזק. הלוח שOvo הציע מגיע עם רכיבים איכותיים יותר, וגם נותן לך בקר וקול איכותיים יותר, שגם כן יכולים להוריד עומס מהמעבד. אומנם באופן שולי, אך אין ספק שעדיפים ואיכותיים יותר מהלוח הפשוט שבחרת בו. ההבדל במחיר מוצדק ושווה לדעתי.

לא מומלץ לחסוך על . הוא עושה מעבר לגישור בין הרכיבים.

וכמו שכבר נשאל, מדוע בחרת ללכת על 1080? על איזה מסך אתה מתכנן?

Sent from my -H815 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...