מחשב גיימינג 4000 שקל כולל מסך ומערכת הפעלה חוות דעת - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג 4000 שקל כולל מסך ומערכת הפעלה חוות דעת

shimon2

Recommended Posts

היי חברים רציתי חוות דעת על מפרט מסויים אשים קישור למטה בסוף, וכן אמלא טופס אם יש לכם מפרט אחר בתקציב שלי שיותר טוב..

1. מה התקציב המקסימאלי?4000 כולל מסך ומערכת הפעלה

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?בלי חריגה

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?גיימינג קל

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: משחקים כמו FIFA16,FIFA17 אולי דברים טיפה יותר חזקים לא חושב שיותר מזה..

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).רוצה שתכללו גם מסך בתקציב שיהיה FULL HD

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.אקנה בעצמי כבר

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?אין רכיב

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?6

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?כן גם מערכת הפעלה 10 ,וגם הרכבה בחנות

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.אין העדפה לחנות, מגורים בעכו

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?השבוע, כאילו עד יום רביעי הבא בערך

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?יכול להיות שאשדרג אבל לא חושב שמאסיבי עד כדי כך

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

אז זה המפרט שהציעו לי מTMS

http://www.tms.co.il/preview/spec/9qabk2he

הוספתי לו , ואת המסך הזה, רציתי חוות דעת עליו אם הוא מתאים גם למפרט וינצל אותו טוב -

Samsung LCD 21.5" 5ms VGA S22F350FH

http://www.tms.co.il/product/15881

דבר אחרון שרציתי חוות דעת עליו לגבי המפרט הזה הוא האם הספק שיש במארז מספיק?זה 450 W..

ואיך המפרט בכללי?אני חושב שהוא מצויין לדרישות שלי ויריץ לי פיפא וכאלה חלק(לא כזה מבין אבל נראה לי שכן)

אם יש לכם משהו יותר טוב בתקציב הזה כולל מסך ומערכת הפעלה,אשמח לשמוע

תודה ענקית לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...