ספק כוח EVGA - חבל שאין בארץ.... - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק כוח EVGA - חבל שאין בארץ....

VT

Recommended Posts

ציטוט של none77

הmtbf זה קישקוש, זה מספר שהוא חלק מנוסחאות של צפי של כשלון של ככה וככה יחידות לפי שנה, לא שכל יחדה צפוייה להחזיק את הmtbf, תבדוק מה הערך הזה בקשיחים....

יש לו קבלים איכותיים יותר בדרוג טמפ' גבוהה יותר, מאוורר שצפוי לשרוד יותר ובכללי הוא יותר איכותי, אם מדליקים את המחשב קצת זה הרבה פחות משמעותי.

המחשב דלוק 24/7 כי אני מתעצל לכבות אותו וכי הסולסיק תמיד רץ ברקע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן חבל שאין ספקי בארץ..אני פשוט התייאשתי והזמנתי מאמזון בריטניה את ה- 650W P2 לבילד החדש אני בונה כרגע.

הביקורות לספק הזה פשוט מעולות (ממליץ לקרוא בג'וני  גורו)והוא שקט מאוד שזה בדיוק מה שחיפשתי. הדגמים הטובים של יקרים מדי לטעמי בארץ. ממליץ מאוד למי שיכול להזמין מאמזון,משלוח מהיר ואפס בעיות ובלי כל קשר ידועים בשירות לקוחות המעולה שלהם במידה ויש כן בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
ציטוט של Orangeade

אכן חבל שאין ספקי EVGA בארץ..אני פשוט התייאשתי והזמנתי מאמזון בריטניה את ה- EVGA 650W P2 לבילד החדש אני בונה כרגע.

הביקורות לספק הזה פשוט מעולות (ממליץ לקרוא בג'וני  גורו)והוא שקט מאוד שזה בדיוק מה שחיפשתי. הדגמים הטובים של Corsair יקרים מדי לטעמי בארץ. ממליץ מאוד למי שיכול להזמין מאמזון,משלוח מהיר ואפס בעיות ובלי כל קשר EVGA ידועים בשירות לקוחות המעולה שלהם במידה ויש כן בעיה.

מקפיץ אחרי מלא מלא זמן, כי בסוף נשארתי עם הספק הנוכחי ׁ(FSP) 
אם היה לך אופציה למשלוח חינם מאמזון, מה היית מזמין את ה430 את ה500 או בכלל בארץ? ההבדל בינהם זה 3$ בלבד מסיבה כלשהי. מה שכן המחשב שלי בשעת עומס לא יצרוך 350W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...