עזרה בקינפוג ראוטרים עם VOIP - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקינפוג ראוטרים עם VOIP

snudler6

Recommended Posts

לאחרונה שדרגתי את מהירות האינטרנט בבית ל300Mbps ובנוסף קניתי ראוטר-מודם מתאים - TPLINK TD-W9970. הראוטר-מודם הקודם שהיה לי, הוא הsmart-box של אורנג' אשר תומך עד 100Mbps, שהיה גם אחראי על שני קוי voip שהיו הטלפון של הבית. כנראה הייתי תמים, וחיבור פשוט בין שני הראוטרים, גרם לזה שכל המחכשירים שמחוברים לראוטר החדש מקבלים את מהירות הגלישה החדשה, אבל נותרתי ללא קו טלפון. אשמח לעזרה בקנפוג שני הראוטרים כך שיהיה לי קו טלפון וגם לנצל את מהירות האינטרנט הגבוהה יותר.

תודה מראש לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של snudler6

לאחרונה שדרגתי את מהירות האינטרנט בבית ל300Mbps ובנוסף קניתי ראוטר-מודם מתאים - TPLINK TD-W9970. הראוטר-מודם הקודם שהיה לי, הוא הsmart-box של אורנג' אשר תומך עד 100Mbps, שהיה גם אחראי על שני קוי voip שהיו הטלפון של הבית. כנראה הייתי תמים, וחיבור פשוט בין שני הראוטרים, גרם לזה שכל המחכשירים שמחוברים לראוטר החדש מקבלים את מהירות הגלישה החדשה, אבל נותרתי ללא קו טלפון. אשמח לעזרה בקנפוג שני הראוטרים כך שיהיה לי קו טלפון וגם לנצל את מהירות האינטרנט הגבוהה יותר.

תודה מראש לעוזרים :)

היי,

אני לא מכיר כ"כ את הראוטר של פרטנר אבל זה קצת מורכב בגלל שהנתב שיחות בתוכו יש כבר ניתוב של התעבורה ו QoS ע"מ לנתב את הודעות ה VOIP ואני לא בטוח שזה אפשרי לעשות את זה ביחד עם מודם משולב חיצוני.

כנס להגדרות של ה smart-box לממשק הוואבי שלו ותנסה לבטל את ה FW , DHCP וכל מה שקשור לניתוב ותנסה את מזלך , או שלחלופין תתקשר למוקד תמיכה טכנית שלהם למרות שאני סבור שהם יגידו לך "אנחנו לא תומכים בציוד שלא שלנו".

בהתצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...