מתלבט בין 2K ל4K - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין 2K ל4K

from_chaos

Recommended Posts

שלום אני קניתי מחשב עם כרטיס GTX 1080 שמסוגל להריץ חלק מהמשחקים ב 4K , הבעיה שברוב המקרים הכרטיס לא יחזיק 4K

אני יודע שכאשר מורידים את הרזולוציה ל2K יש ירידה באיכות התמונה לעומת מסך 2K יעודי

השאלה האם לקנות מסך 2K יעודי , או וכשמשחקים לא ירוצו טוב אני אוריד את הרזולוציה עם ירידה באיכות התמונה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הזמן לקנות מסכי , גם החומרה לא ממש ערוכה לכך, מבחינת ביצועים ומבחינת כיול ואחסון, וכן מחיר מופקע לגמרי. הייתי ממליץ לך על 25 אינץ 2K, באזור 1500 ש"ח כמסך ביניים עד שעוד מספר שנים תמונת המצב תשתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1440 על מסך בגודל "27 (ובטח "25) נותן לך גודל פיקסלים קטן למדי, כמעט ולא רואים אותם. כך שהשאלה היא אם שווה לך להקטין עוד יותר את הפיקסלים.

למעשה, ההבדל לדעתי הוא פחות קריטי במחיר החומרה ויותר קריטי בביצועים. כרטיס 1080 יתן לך אמנם 60FPS בחלק גדול מהמקרים גם ב-, אבל בחלק גדול לא, כשב-1440 תקבל כבר קרוב ל-100. כך שאם יש לך כסף למסך 1440 איכותי, השילוב עם 1440 יהיה עדיף לדעתי.

מצד שני, אם יש לך בתכניות חיבור לטלויזיה של "40 אז זה יהיה עדיף, פה היתרון בצפיפות הפיקסלים יהיה כבר גדול יותר...

ויכול להיות שהשילוב הכי נכון יהיה 1440 למחשב ומפעם לפעם לשחק על בסלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של UPGRADE

זה לא הזמן לקנות מסכי , גם החומרה לא ממש ערוכה לכך, מבחינת ביצועים ומבחינת כיול ואחסון, וכן מחיר מופקע לגמרי. הייתי ממליץ לך על 25 אינץ 2K, באזור 1500 ש"ח כמסך ביניים עד שעוד מספר שנים תמונת המצב תשתנה.

מצתרף לציטוט, התגלגל לידיים שלי לא מרוצה בכלל, ממש כאילו היצרנים עשו טובה למשהוא שהוציאו מוצר סוף הדרך באיכות נמוכה...

מת למכור אותו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...