מסך גיימינג - 27" ומעלה - ללא הגבלת תקציב - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך גיימינג - 27" ומעלה - ללא הגבלת תקציב

JBar

Recommended Posts

היי,

אחרי 8 שנים (וואו, זה באמת הרבה) הגיע הזמן לשדרג את ה NEC הישן והטוב שלי, ולעבור למסך גדול יותר - 27" ומעלה.

המסך יושב על שולחן מחשב (כלומר לא תלוי על הקיר רחוק) והשימוש העיקרי שלי הוא סרטים, אינטרנט ומשחקים - ולכן אני מעוניין במסך שיאפשר לי ליהנות מהם. תקנו אותי אם אני טועה, אין טעם במסך למשל כי כרטיס המסך (Radeon R9 290) לא יסחוב את הרזולוציה, וכרגע אין לי תוכניות לשדרג את המחשב... אבל מי יודע מה יהיה בעתיד :)

אני משחק מכל מיני סוגים, כרגע למשל Witcher 3 ו XCom2; אני לא מתעניין במשחקי מירוצים או Competitive FPS (אם כי ב- Single Player FPS דווקא כן)

התקציב לא מוגבל, חשובה לי אחריות טובה (אפס dead pixels וכל זה) - ואם יש עוד שאלות אשמח לענות.

תודה לכולם וחג שמח,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נורא תלוי במשחק. ב Witcher למשל אני משחק באזור ה ~60 FPS בהגדרות הכי גבוהות. האמת שזה חשוב - אני לא רוצה להתפשר על הגדרות הגרפיקה, לכן כתבתי את מה שכתבתי על מסכי 4k

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://www.ivory.co.il/catalog.php?orderBy=&act=cat&id=2602&filters[1000][]=4288&filters[4118][]=4122

לא יודע איזה כרטיס יש לך אבל סיכוי טוב שתצטרך לשדרג לאחד הכרטיסים מהדור החדש כדי להריץ רזולוציה כזו כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...