DEEPCOOL ALTA 9 VS ZALMAN CNPS90f - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DEEPCOOL ALTA 9 VS ZALMAN CNPS90f

iveco

Recommended Posts

אני מתלבט בין גופי הקירור האלה שיש לי כרגע בבית עד עכשיו הייתי עם ה DEEPCOOL ועשיתי לשניהם בדיקה במאמץ ואלה התוצאות :

ה DEEPCOOL שהמשחה הטרמית נמצאת באמצע 51-50 מעלות 

ה DEEPCOOL שהמשחה הטרמית מרוחה לגמרי 49-50 מעלות

ה ZALMAN שהמשחה מרוחה לגמרי 49 מעלות

שניהם מראים אותם ביצועים אולי הבדל מעלה אחת לטובת ה ZALMAN ואני מתלבט אם להחזיר את ה DEEPCOOL הוא טיפה יותר שקט 2300 סיבובים במקום 2400 של ZALMAN מה שמשגע אותי שה ZALMAN יש לו זרימת אויר 62 CFM קראתי ברשת וה DEEPCOL יש לו 42-3 CFM ויש להם ביצועים זהים לגמרי יש להם אותו מאוורר 92 מ"מ אבל הגוף של ZALMAN כבד יותר בכמעט 40 גרם והגוף נראה מקצועי יותר , הגוף של ה DEEPCOOL נוצה ממש נוצה  ויש להם אותם ביצועים מוזר לא מבין את זה , קראתי שה ZALMAN תומך עד 95W וה DEEPCOOL תומך עד 65W אז מן הסתם ה ZALMAN אמור לקרר הרבה יותר טוב ולעמוד יותר טוב בחום , ה ZALMAN עלה לי 9 דולר וה DEEPCOOL עלה לי 6 דולר ויש להם אותם ביצועים לגמרי .

הרצתי גם את המשחק WOT בשני גופי הקרור והם נותנים אותם מעלות לפי AFTERBURNER

דרך אגב עם התוכנה של AB היא עושה OC אוטומטית לכרטיס מסך אם אני משתמש בה לתצוגה של המעלות במשחק ? מישהו אמר לי שזה עושה OC אוטומטי פשוט שיחקתי וראיתי שה HD 2500 של מגיע ל 99 - 100 מעלות ב GPU ואני מפחד שזה עושה OC אוטומטי , אני אישית לא נגעתי בשום הגדרות של OC , אני לא יודע איך לעשות את זה בתוכנה ואני גם לא רוצה , מישהו יודע משהו לגבי זה ?

ושוב ...

להחזיר את ה DEEPCOOL ?

משהו חשוב ששכחתי לציין :

בביוס במצב מנוחה ה DEEPCOOL יותר חמים 35-37 מעלות מגיע בעומס עד 50 מעלות

בביוס במצב מנוחה ה ZALMAN יותר קריר מגיע ל 32-33 מעלות מגיע בעומס עד 49 מעלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הנתונים עם הטמפרטורות שנתתי למעלה היו נכונים למשחה טרמית סינית 

קניתי מ KSP משחה טרמית חדשה MX-4 ואלה התוצאות :

משחה טרמית MX-4 עם מריחה באמצע בלבד 46 מעלות במאמץ במקום 50-51 הוריד 4-5 מעלות

השאלה אם זה נחשב טוב או סביר ? יש בכלל הבדל בין 46 ל 51 מעלות ? או שעדיף להמשיך עם המשחה הסינית ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לא הבנתי קיבלת שיפור של קרוב ל5+- מעלות רק בלהחליף משחה ואתה שואל אם לחזור לסיני ? משחה איכותית חשובה לא פחות מקירור איכותי, תישאר עם הזלמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...