2 כרטיסי מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 כרטיסי מסך

jambo222

Recommended Posts

לא נכון. יש שלל בעיות שקשורות לחיבור של שני כרטיסים ביחד.

אתה תקבל גרפיקה יותר טובה משני כרטיסים אם המשחק תומך בזה ואם הדרייברים תקינים ובלי באגים מה שגם קורה מדי פעם.

מעבר לזה, עוד יומיים יש הכרזה של על דור חדש של כרטיסים שאמור להיות משמעותית יותר חזק מהדור הנוכחי.

בכל מקרה, כמעט תמיד עדיף אחד כרטיס חזק משניים פחות חזקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נדייק בהגדרה.

לומר שתקבל גרפיקה יותר טובה זה לא נכון, הגרפיקה באותם הגדרות תישאר אותה הגרפיקה בין אם כרטיס אחד ובין אם שלושה. 

רק רמת הביצועים תשתנה לטוב או לרע.. 

מה שאביב ניסה לומר זה שעם כרטיס נוסף יתכן ותוכל לשחק בצורה ראויה עם הגדרות גרפיות יותר גבוהות, אך זה מאוד תלוי משחק.

לרוב עדיף כרטיס חזק אחד מאשר שניים חלשים, גם אם פוטנציאלית ותאורטית השניים גוברים על האחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ צודק.

שני כרטיסים יכולים לספק עוצמת מחשוב גבוהה יותר שאותה אפשר לנצל לביצועים יותר טובים עם אותן הגדרות או להעלות את ההגדרות הגרפיות לרמה גבוהה יותר ועדיין להישאר עם ביצועים מספקים.

לצורך העניין, אם החדש ירוץ אצלך על 50FPS בהגדרות מדיום ו30FPS בהגדרות High עם כרטיס אחד, שני כרטיסים יאפשרו להריץ את המשחק עם הגדרות מדיום ב90FPS או שניתן יהיה להעלות להגדרות High שירוץ ב70FPS או אולי אפילו לUltra שירוץ ב60FPS.

* כל המספרים האלו מומצאים, זה סתם כדי להעביר את הנקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ יפה. הוכחת שהבנת הנקרא שלך יותר טובה משלי :)

אני הייתי בטוח שמדובר על של שני 970.

לפותח הדיון - אי אפשר (כיום לפחות) לשלב בין כרטיס מסך מובנה בתוך המעבד ובין כרטיס מסך חיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רבאק :) לי היום יש שילוב במחשב הנייד:

מעבד A10-4600 (שעבר OC ל2.7Ghz)

כרטיס מסך מובנה במעבד -7660G + כרטיס מסך חיצוני 7670M

אני יכול לבטל ולאפשר את השילוב של הכרטיסים.

חלק מהמשחקים השילוב עובד מצויין. חלק אחר המעבד חלש מדי, והחלק האחרון יש גליטצ'ים מוזרים ברגע שמפעילים את השילוב, ועדיף לשחק רק עם הכרטיס החיצוני.

לסיום - קיים, אבל לא עם הGTX970 (אותו תוכל לשלב עם עוד כרטיס כמו הGTX970 בSLI או GTX 650 ב200 ש"ח ככרטיס PHYSX)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...