מחלקת אוטומט מחסנית בג'אווה - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחלקת אוטומט מחסנית בג'אווה

Help123

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני תלמיד 5 יחידות מדעי המחשב ולומד ג'אווה. ניתנה לי משימת בונוס לציון הגשה לחופש, שכחלק ממנה אני צריך לבנות מחלקה שתסייע להגדיר אוטומט מחסנית ושאפשר לבדוק באמצעותה אם מילה אכן נמצאת בשפה של האוטומט. אני כבר על המשימה הזו יותר מיום ושובר את הראש, אני הסתבכתי ממש. בפורום אחר הייתי ושם ניסו לסייע לי אך לא באמצעות כלים שלרשות 5 יחידות מדעי המחשב בטענה שאין דרך פשוטה יותר וגם היה קשה להבין מקוד הארוך והסבוך שלהם מה עשו בכל שלב, כוונתם היתה לפחות טובה. אם משהו יוכל לעזור לי ולממש את המחלקה באמצעות מה שיש בידי תלמידי 5 יחידות מדעי המחשב אני אהיה אסיר תודה. 

שבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eladkatz

אז למה בעצם הסתבכת?

מה ניסית לעשות?

קלטת מהמשתמש את האוטומט?

באופן כללי, בנושא הזה אני פחות בקי. התחלתי לכתוב את מחלקת המצבים ואת מחלקת המעברים ומחלקת נוספת של אוטומט מחסנית. אין לי מושג אילו משתנים איפה, זה ממש מבלבל. אם בשבילך זו לא בעיה אשמח אם תוכל להראות לי פתרון פועל, זה מאוד יעזור לי כי אני על גבול לוותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מסובך להראות את זה בלי לכתוב את הפתרון,

קודם תקלוט את האוטומט (מצבים, מעברים, מצבים מקבלים וכו') לתוך מחלקות מתאימות.

אל תתעסק ישר עם המחלקות, תכתוב את הקוד שמטפל בקלט ותוסיף למחלקות את מה שאתה צריך תוך כדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די ארוך, ואני לא יודע מה בדיוק הגדרת התרגיל.

זה באמת לא כ"כ נורא, צריך לבצע בערך:

- קליטה של האוטומט והמילה (הודעות קלט, Scanner וכו')

- הרצת האוטומט על המילה (לולאה שעוברת על המילה, צריך להחזיק את המצב הנוכחי והמחסנית ולעדכן אותם בהתאם למעברים)

- הדפסת התוצאה (האם האוטומט במצב מקבל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא נורא. אלו דברים מובנים מאילו מעצם הגדרתם של מחלקה ואוטומט. אתה אמרת בעצמך שאי אפשר להבין את זה בלי פתרון כתוב. שוב, יעזור לי מאוד אם תוכל לממש את המחלקה. בבקשה, אני יודע שזה ארוך אבל כך אוכל להבין את זה יהיה פתרון לנגד עיני. מחר תאריך ההגשה האחרון למשימה ואין סיכוי שאחרי יומיים שהסתבכתי אצליח את זה עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...