LIONTWORK VS WAREZFEW - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LIONTWORK VS WAREZFEW

ybe

Recommended Posts

בשני האתרים מופיעות הודעות המשמיצות את האתר השני, אחת ההודעות אומרת שמשתמשי lhemule לא יקבלו יותר קרדיט מכיוון שהם נחסמו.בתור משתמש ותיק של lhemule האם כדאי להחליף גירסת emule?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא כדאי להשתמש בEMULE של LION, למה הוא נותן קרדיט גבוה למשתמשים אחרים של Lion', ודופק אחרים,

למעשה הוא דופק את שיתוף הקבצים.

להשתמש בקליינט הזה, זה להיות מניאק,

עוד יחסמו את כל הIP של הישראלים בצורה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

בעקבות הדיון שראיתי בקהילת פורמים של EMULE, אני אומר פה את הדברים האלה, את הדיון הזה ניתן לקרוא פה.

אתר ליונטוורק כנראה התרכך וישחרר שבוע הבא את קוד המקור של הEMULE שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הקטע שלהם בכלל לריב?! זה מעצבן לאללה כי אחר כך רק אנחנו (המשתפים למיניהם) נדפקים מיזה ורק לנו יהיה הורדות דפוקות אחר כך, אם נוכל להוריד ולא יחסמו אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כדאי להשתמש בEMULE של LION, למה הוא נותן קרדיט גבוה למשתמשים אחרים של Lion', ודופק אחרים,

למעשה הוא דופק את שיתוף הקבצים.

להשתמש בקליינט הזה, זה להיות מניאק,

עוד יחסמו את כל הIP של הישראלים בצורה הזאת.

מאוחר מידי, כבר עשו\עושים את זה.

כל המשתמשים מקבלים הישראלים שמשתמשים במוד של ליון מקבלים באנים.

לידיעתכם, אותם חברה מהאתר Warezfew אשר גרמו לחלק רחב של הקהילה הישראלית לקבל באן, עשו עבודה הרבה יותר חמורה מזה.

לידיעתכם האתר הרשמי שפה הם פתחט את הטראדים נמצא בגרמניה, מה שגרם לגרמנים להוציא את האנטישמיות שלהם כלפינו, כידוע הגרמנים מחפשים כל "טעות" מצד הישראלים כדי להאשים אותנו, והנה התקבלה ליידם הזדמנות פז, הנזק שנגרם בלתי הפיך, והוא כבר מעל ומעבר למטרה הטיפשית שהייתה להפיל את אחד אתר שיתוף הקבצים הגדול בארץ, ממש מעשה טיפשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה כמו יריבות מפגרת של ילדים קטנים,

שני האתרים גורמים נזק, LN, גרם נזק גדול בזה שהוא עבר על חוקי הGPL, וWAREZFAW סתם היו אידיוטים והלכו ופרסמו את זה ברחבי העולם וגרמו להרבה דברים לא נעימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה כמו יריבות מפגרת של ילדים קטנים,

שני האתרים גורמים נזק, LN, גרם נזק גדול בזה שהוא עבר על חוקי הGPL, וWAREZFAW סתם היו אידיוטים והלכו ופרסמו את זה ברחבי העולם וגרמו להרבה דברים לא נעימים.

אז זהו, ש Warezfew התנהגו כמו אידיוטים וגרמו לנזק במימדים עצומים, ממה שאיתחיל כמסע החפשה של האתר היריב.

לדעתי הם היו צריכים כמו שאומרים To settle down the things ביניהם, ובטח ובטח שלא לערב מדינות אחרות, במיוחד שזה מדובר במדינות כגון גרמניה :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הEmule של LH פשוט חרא כל מי שיש לו את הקליינט הזה קיבל באן וכאשר תלחץ דאבל קליק על הקבצים שאתה רואה שיש הרבה הודעות כאלה עם GPL כלומר אתה לא יכול להוריד... ככה שאתה יכול להוריד רק ממשתמשים של LH מה שאומר שהתוכנה איטית רצח!!!

הורדתי את הemule המקורי הרגיל בלי שום מוד והוא מוריד פי אלף יותר מהר! LH פשוט חראות מפגרים שהרסו לעצמם... לא נתנו קרדיט לכותבים המקוריים של התוכנה ולא נתנו את הקוד מקור וקיבלו בתחת בגלל זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם התוכנה שלהם שווה משהו או לא

אבל אני חייב להגיד שהם תורמים המון לקהילה הישראלית

הם מעלים תכנים יחודים שאותם אתה לא תמצא בשום מקום אחר

קשה, קשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך!

הם תרמו הרבה מאוד לכל קהילת האימיול בעולם ובגלל שלא הוצא קוד מקור, מה שהיה מכוון לצאת עם הגרסא האחרונה, כל הקהילה קיבלה בן, ועוד באשמת ישראלים, הלשנות ועוד מאותו עם כדי להפעיל קהילה אחת ולהשתלט על "כס המלוכה" פשוט מגעיל אותי. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקרדיט ליוצר המקורי של התוכנה נמחק וקוד המקור לא שוחרר? מגיע להם.

צודק מאה אחוז,אם בגירסה הבאה הם לא יתקנו את זה,אני באמת מקווה שיסגרו להם את האתר,גם ככה היוזרים ב LH חסומים ב default על קליינטס אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...