המלצה למסך משחקים 27" 2000~ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך משחקים 27" 2000~ש"ח

IdolAdmin

Recommended Posts

לאחר שה Dell 2007WFP אולי עוזב אותי אחת ולתמיד, בכל מקרה הגיע הזמן להשתדרגות אפילו אם הוא ישרוד ויהפוך למסך השני שלי..

שימושים משחקים באיכות גבוהה FPS לרוב, , , קוד מידי פעם..

נראה לי הזמן ל 27" הגיע, כאשר היה לי נח עם היציאות מהמסך (אם כן אז עדיף USB3), והכניסות השונות COMPOSITE, VGA,DVI לא חובה אבל נחמד אם יש..

אני קפצתי ישר ל Dell UltraSharp U2715H 27'' המחיר דיי יקר (2700ש"ח) אך אני בטוח שהוא יהיה מושלם..השאלה אם באמת כדי לי להשקיע בו או שאני יכול להסתפק באחר יותר זול, כי ממש לא בא לי להוציא 2700..

חוץ ממנו ראיתי את הDell P2714H  ב1600ש"ח ואת Dell UZ2715H ב2300ש"ח כאשר הראשון בתקציב שמתאים לי יותר והשני למרות שאני לא צריך את הרמקולים והמצלמה אם הוא איכותי יותר משמעותית אז אולי הוא רעיון טוב..

ויש את הקעורים של שממש מוצא חן בעיניי, השאלה איך האיכות לעומת המסך שהיה לי או הדלים הנ"ל, האם הם מומלצים?

Samsung S27D590CS ב1600ש"ח

S27E591C ב 1900ש"ח

תודה וחג שמח!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות  מסך 1440P בגודל הזה יהיה חכם הרבה יותר, עם מסך 1080p בגודל הזה אתה תבחין בפיקסלים ותקבל אלמנטים גדולים. במשחקים זה לא יהיה מורגש כל כך אבל כן בכל שאר העבודה מול המחשב. 

מסך 1440p יכביד יותר על המשחקים ויוריד לך את הFPS לעומת מה שאתה מקבל כיום, אבל מצד שני גם יצתרך פחות Anti aliasing ממסך 1080p כל כך גדול שבו פיקסלים בקצוות יהיו הרבה יותר בולטים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא אכפת לך להתפשר קצת בהגדרות במשחקים החדשים, הU2715 צריך להיות מסך מעולה. יש לי את הU2415 ואני אישית בהחלט מרוצה, המסכים האלו ספציפית הם מסכים "All Around" מאוד טובים, הם יהיו טובים כמעט לכל שימוש, אבל עוד שניה יבוא ה 144Hz GSYNC MasterRace ויגיד לך כמה שהמסכים האלו עדיפים ל"גיימינג רציני". 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נטפל לקטנות בקשר לביצועים אך אני רוצה מסך טוב שיעשה תעבודה ואהיה מבסוט עליו.. 144Hz GSYNC לא הכרחי בחיי..
הבעיה ש הU2715H יקר, במקרה הזה אולי אפילו אלך גם על ה UltraSharp U2415.

מה עם הסמסונגים הקעורים? פשוט היו לי 2 מסכי זולים כמסך שני ל Dell 2007WFP שלי וההבדל באיכות תמונה שמיים וארץ...

אבל ראיתי אחד מהם לקטנה אצל דוד שלי והוא נראה טוב והקיעור נראה משמעותי במיוחד ב 27" , אבל מעניין מה התגובות שלכם עליו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...