הפיכת אינטרנט אלחוטי לחוטי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפיכת אינטרנט אלחוטי לחוטי

shayh

Recommended Posts

היי.

אני צריך להעביר בין חדרים (כדי לחבר ממיר של YES לאינטרנט). אסור לי לקדוח / להעביר כאבלים או כל דבר אחר שישנה את איך שהדירה נראית (דירה שכורה).

עלה לי רעיון, אשמח אם תוכלו להגיד לי אם זה ריאלי או שאני מדמיין :)

אני רוצה לחבר שני ראוטרים בצורה אלחוטית (כלומר שיהיה ראוטר אחד "משדר" - ראוטר שקיבלתי מבזק, וראוטר אחד "מקבל"- edimax br-6204wg ) ואת הממיר לחבר לראוטר המקבל.

זה הדגם של הראוטר המקבל (הוא לא נראה ככה, אבל זה השם של הדגם)

http://www.edimax.com/edimax/merchandise/merchandise_detail/data/edimax/global/home_legacy_wireless_routers/br-6204wg/

זה אפשרי? איך אפשר לעשות את זה?

* אני לא בטוח שהחיבור דרך המתאמים ברשת החשמל של הדירה יהיה אפקטיבי בדירה הזו כי תשתית החשמל בדירה מאד מאד ישנה ואני לא בטוח שזה יעבוד

תודה רבה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון כל ראוטר שיש לו אפשרות בתוכנה לשמש כרפיטר, יוכל לעשות את העבודה היטב, כי מעבר להיותו מגדיל טווח אלחוטי אתה תקבל מחיבורי ה LAN שלו "קוי".

תבדוק שיש לך גרסא עדכנית ותנסה לשחק איתו, במקרה הגרוע לך תקנה ראוטר פשוט וחדש בכ 100 ש"ח ותסגור את העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? למה?

יש לYES מכשיר קטן כזה שהן מחברים על הממיר ומעביר (באמצעות כבל סטנרדטי בחיבור מהמכשיר) על כבי התשתית של YES בקירות.

פשוט תחבר בעמדה אחת של YES אשר נמצאת בחדר עם החיבור לאינטרנט את המכשיר שלהם לרשת הביתית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...