מאיפה בימינו צריך לקנות כיסא ובכמה כדי שיחזיק יותר משנה? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאיפה בימינו צריך לקנות כיסא ובכמה כדי שיחזיק יותר משנה?

Zeev86

Recommended Posts

היי. אני כבר התיאשתי לגמרי עם כיסאות מחשב. בזבזתי יותר זמן על בחירת כיסא מהזמן שהוא היה אצלי תקין. לא עברה שנה והבד של המשענת נקרע. הייתי מצפה שהגלגלים או הרגליים של הכסא יישברו, אבל לא - הבד יצא יחד עם הסיכות. פאקינג סיכות מהדק - זה מה שהחזיק את הבד!!

תמונות למי שרוצה:

http://www.send.org.il/20160420_233538.jpg
http://www.send.org.il/20160420_233600.jpg

עלות הכיסא: 400 שקל (ועוד במבצע).

השאלה שלי, שלא תגידו שאני סתם חופר: מאיפה צריך להזמין כיסא שישרוד לי ליותר משנה?

הכיסא הנ"ל שלא שרד לי קניתי מ-Bradex.co.il, אז לשם אני לא מתקרב יותר.

גרוע יותר שאת הכסא הזה קיבלתי מלוכלך ומלא בגריז. התלוננתי להם והם אמרו שזה "מקובל, הכיסאות שלנו מעולים וללא תקלות". אעלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפתח פה הוא לא מאיפה להזמין כיסא אלא כמה לשלם עליו. ב400 שקל אל תצפה לקבל משהו טוב.

אם לא עברה שנה, יש לך עילה טובה לבוא בטענות לחברה ולדרוש שיחליפו לך את הכסא לחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

המפתח פה הוא לא מאיפה להזמין כיסא אלא כמה לשלם עליו. ב400 שקל אל תצפה לקבל משהו טוב.

אם לא עברה שנה, יש לך עילה טובה לבוא בטענות לחברה ולדרוש שיחליפו לך את הכסא לחדש.

כן, כבר פניתי אליהם בכל אמצעי אפשרי.

זה גם למה פתחתי את הדיון. כמה לדעתכם יש צורך להוציא כסף על כסא?

אני גם לא יושב יותר מדי על הכסא, ועוד השנה האחרונה בכלל ישבתי עליו פעם בשבוע או שבועים, אז זה בכלל קטסטרופה מה שהולך היום בשוק.

ו400 שקל, 200 שקל, מה זה משנה אם את הבד החזיק גומי וסיכות מהדק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לול ברוב חוצפתם אמרו לי שהאחריות היא לשנה אחת בלבד ושאין לי אחריות ושב-"טוב הלב" שלהם יעבירו את הפניה שלי למעבדת תיקונים שלהם.

העניין הוא שהכיסא נקנה בסוף מאי 2015.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף מאי - אז עוד לא עברה שנה. אם כך - מה פשר התגובה שלהם?

אין גבול לכמה אפשר להוציא על כיסא. לא שאני חושב שצריך להשתגע. בשנים האחרונות אני קונה כיסאות סביב ה600-800 שקלים. הם לא מי יודע מה, אבל סבירים לטעמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

סוף מאי - אז עוד לא עברה שנה. אם כך - מה פשר התגובה שלהם?

אין גבול לכמה אפשר להוציא על כיסא. לא שאני חושב שצריך להשתגע. בשנים האחרונות אני קונה כיסאות סביב ה600-800 שקלים. הם לא מי יודע מה, אבל סבירים לטעמי.

יש לך דוגמאות לחנויות טובות ו/או לדגמי כיסאות טובים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...