דרוש מפרט גיימינג ב-7K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט גיימינג ב-7K

Lichborne

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 7K~.
    א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? אפשר לנצל, אבל לא בכוח. מחפש יחס עלות\תמורה טוב מצד אחד, מצד שני, לא קונה מחשב כל יום (המחשב הנוכחי בן 5-5.5 שנים) אז רוצה לעשות את זה "כמו שצריך".
    ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 1K~.
2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? גיימינג, גלישה סטנדרטית, צפייה בסרטים, האזנה למוסיקה, לימודים\עבודה, תכנות.
    א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).
    ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:
        -אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. Dark Souls 3, Rocket League, The Witcher 3 ומי יודע מה עוד בעתיד :D
        -מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). לא יודע (מחפש גם לקנות מסך)
        -לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? עדיף גבוהות ושיסחוב גם כמה שנים.
3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך, פרט למסך. אין לי דגם או גודל מועדפים. אשמח אם יהיה באיכות טובה ומגודל סבבה 24 ומעלה אולי? מתכנן לשים אותו ביחד עם עוד מסך שיש לי כרגע (''22). אין צורך שהגדלים יתאימו בשביל גיימינג, אני משתמש ב-2 מסכים בעיקר לצורכי עבודה.
4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? HDD - כרגע יש לי hd 103SJ ata. אז אפשר לוותר על HDD, אלא אם כן משהו בו מגביל.
5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 5.5? :D
6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? מעולם לא ניסיתי לעשות דבר כזה, אז כנראה שלא, אני מבין שזה בעקרון נותן ביצועים במחיר של אורך חיים? כנראה שלא אעשה דבר כזה בעצמי, למרות שאני מוכן להקשיב לדעות של אנשים, בהתחשב בעובדה שאני לא באמת מבין בזה משהו. גם אם זה משהו ממש מומלץ יש לי חברים שיעזרו.
7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אין צורך במע' הפעלה\אופיס. אם אפשרי הרכבת מחשב בחנות עדיף, למרות שלא חובה.
8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אין ממש העדפה. שמעתי משהו על פלונטר? מה דעתכם? גר באיזור חיפה, אבל לא אכפת לי לשלם קצת על משלוח אם יש איזו חנות שמומלץ לקנות ממנה.
9. מתי מתוכננת קניית המחשב? ברגע שאחליט על מפרט מספק (כלומר אפשר גם מחר מצידי). לא שאני בלחץ או משהו.
10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). לא שידוע לי.
11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? בעקרון אני לא מת על התעסקות כזאת. למרות שאם זה ממש מעלה את התמורה שאקבל אני בהחלט פתוח להצעות.
12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: תודה לכולם! :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

logo-dark.png
מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי

מעבד: 2199 ₪ - * באנדל עם לוח אם * - Quad i7 6700K 4.0Ghz + Z170-Gaming K3 S1151 
זכרון: 339 ₪ - * מבצע * - 16G (2x8G) Kingston HyperX FURY 2133Mhz CL14
כרטיס מסך: 1870 ₪ - * מבצע * - R9 390X 8GB G1 Gaming WindForce2 1060Mhz 
דיסק קשיח: 429 ₪ - * מבצע * - SSD 850 EVO 250GB SATA III
מארז: 399 ₪ - Source 340 Glossy Black
ספק כוח: 590 ₪ - * * - Seasonic X-Series 660W PLATINUM Modular BULK
קירור אוויר למעבד: 190 ₪ - * * - Scythe Ninja 3 REV B
מסך מחשב: 1399 ₪ - * חדש במבצע * - 24'' 2460PF 144Hz 1ms FreeSync

מחיר סופי: 7415 ₪ למזומן  
 7563 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

תתחדש אחי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק נכון?

ההפרש בין הבאנדל הזזה לבאנדל של ה- 6700 הרגיל הוא של 170 ש"ח בלבד והרמה של הלוח יורדת בהתאם.

והמכפלה הפתוחה היא בסך הכל עניין שיווקי נועלים לך את האפשרות ל- OC ומסרסים את תדר הבסיס של המעבד לתדר נמוך ממה שהוא מסוגל לתת בפועל אז באמת שלא רואה סיבה טובה למה לרדת גם ברמה של הלוח וגם ברמה של המעבד בשביל לחסוך סכום כזה חסר חשיבות מתוך תקציב כזה מאפשר.

הכרטיס שבחרתי עבורו מגיע לרמת ביצועים גבוהה מאוד באיזור ה- ועושה את זה באיזור המחירים של ה- GTX 970 עם תקציב של 7000 ש"ח עוד לפני החריגה וכשהבנאדם אומר מפורש שהוא רוצה מחשב לגיימינג על הגדרות גבוהות ומציין שחשוב לו שיישאר רלוונטי לתקופה ארוכה איזה סיבה יש להתפשר על כרטיס מסך חלש יותר שמכוון להגדרות בינוניות ומטה?

מה גם שבתוך מסגרת התקציב שהוא נתן ועוד עם ניצול של חצי מסכום החריגה הכנסתי לו גם מסך 144HRZ שגם אשכרה יוכל לנצל את היכולות והפוטנציאל של הכרטיס מסך המפלצתי הזה אז יותר מזה?

בטח, אפשר לבנות לו מחשב גיימינג גם ב- 2000 שקל פחות שיריץ משחקים יפה מאוד, אבל רק לעוד תקופה של שנה-שנתיים גג - מה אחר-כך?

המקום היחיד שאולי באמת קצת הגזמתי בו זה בספק כוח וזה רק בשביל להיות בטוח שהוא יעמוד בדרישות צריכת החשמל של המפלצת הגראפית ששמתי לו שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן להעלים עין על ההצהרה הלא מושכלת בפסקה הראשונה שלך מכיוון שאני מאמין שאתה אדם אינטלגנטי ואתה תבין בעצמך שצורת חשיבה כזו שמורה לנישה של אנשים (שאני רוצה להאמין שכל קשר בינך לביניהם מקרי בהחלט) שחושבים שכל מה שחשוב במוצר זה הלוגו של היצרן וחוץ מזה כלום...

ובקשר לטוענה השנייה שלך, אני רק אניח את אלו כאן:

תסיק מזה מה שאתה מבין אני הסקתי מזה את מה שאני הבנתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעריך את הניסיון להתנסח בצורה מתוחכמת כדי לאותת על ידע והבנה.

אבל בשורה התחתונה.

למוניטין יש ערך מאוד מאוד גבוה

בשפה המקצועית קוראים לזה ערך מותג.

וזה לא מתסכם רק בשם.. אבל לא נורא.

לא אמרתי שAOC הם גרועים או טובים. פשוט למסכים של יש הוכחות ומוניטין גבוה משלהם במיוחד שהמחיר הוא זהה.

לגבי הטענה השנייה יכולת להגיד שאני פשוט צודק

השקעתי עשר דקות בתקווה שאולי אלמד משהו חדש.

והדבר היחיד שלמדתי הוא שאני צודק

Sent from my A0001 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מזלזל במה שמוניטין יכול להעיד על חברה אבל מהצורה בה התנסחת נראה היה שאתה פוסל את המסך שבחרתי רק בגלל שהוא מתוצרת ולא שזאת ראייה שהיא שגוייה בעיני ואני לא צריך שאתה תאשר לי מה רמת הידע שיש לי או אין לי.

בחרתי להתנסח בצורה הזו לא בבגלל שאין לי מספיק ידע כדי להסביר את הבחירה במסך הזה אלא מכיוון שלא השארת מקום לדיון אלא פסלת את הבחירה שלי על הסף ללא שום מתן של חסרונות אמיתיים ולמען האמת מבלי להביא אלטרנטיבה משלך.

כמו שאולי הבנת (למרות שיש לי רושם שלא הבנת) אני נוטה לשפוט אנשים לכף זכות ולמרות העקיצה שלך אני עדיין מאמין שיש מקום לדיון ולא להמשך זריקת הצהרות חלולות לאוויר.

יש לי סיבה מצויינת ללמה בחרתי במסך הנ"ל ואני יכול גם להסביר אותה אבל קודם אני רוצה לשמוע ממך חיסרון אחד אמיתי (לא מותג) בבחירה שלי ואני אשמח להסביר לך למה המסך שבחרתי הכי מתאים למפרט שהרכבתי עבור פותח הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Itzik68

logo-dark.png

מעבד: 2199 ₪ - * באנדל עם לוח אם * - Quad i7 6700K 4.0Ghz + Z170-Gaming K3 S1151 

תתחדש אחי ;)

אני חושב ש-R9 390X לא משתלם כלכלית, כיוון שאתה משלם עליו כ-15% מחיר יותר בהשוואה ל-R9 390 ומקבל תוספת ביצועים של כ-5%. את הבדלי הביצועים האלו אפשר לצמצם כליל בעזרת OC צנוע. 

לגבי של המעבד, הבנאדל הזה משתלם יחסית בגלל הפרשי העלויות הנמוכים והתמורה של לוח האם היא גדולה יותר והתדר הפוטנציאלי שאפשר להשיג מ-6700K גם כן גדול יותר, אבל אם פותח הדיון לא מתכוון להמהיר את המעבד אולי עדיף לוותר על זה אם יש צורך לחסוך מהעלות הסופית של המפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Itzik68

logo-dark.png

תתחדש אחי ;)

אני חושב ש-R9 390X לא משתלם כלכלית, כיוון שאתה משלם עליו כ-15% מחיר יותר בהשוואה ל-R9 390 ומקבל תוספת ביצועים של כ-5%. את הבדלי הביצועים האלו אפשר לצמצם כליל בעזרת OC צנוע. 

לגבי של המעבד, הבנאדל הזה משתלם יחסית בגלל הפרשי העלויות הנמוכים והתמורה של לוח האם היא גדולה יותר והתדר הפוטנציאלי שאפשר להשיג מ-6700K גם כן גדול יותר, אבל אם פותח הדיון לא מתכוון להמהיר את המעבד אולי עדיף לוותר על זה אם יש צורך לחסוך מהעלות הסופית של המפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...