מחפש טלוויזיה לסלון, תקציב יחסית קטן. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש טלוויזיה לסלון, תקציב יחסית קטן.

meir_l

Recommended Posts

~משתמש בטופס של פורום אחר~
~הבקשה היא של קרוב משפחה, ואני לא מבין במסכי מספיק כדי לעמוד על מה טוב~
~קרוב משפחה אחר קנה טלויזיית 50 אינץ' במבצע של 1500 ש"ח. מכאן הגיע הרעיון~

*מרחק צפייה [ חובה - ובמדוייק עם מטר ]: 
מטר ושישים ס"מ

*גודל באינצ'ים [ לדעתכם, אולי דעתכם שגוייה ] :
כ40 אינץ'. עד 43.

*טווח מחירים - תקציב [ כולל חריגות ]:
מחפש בסביבות ה1500-2000 ש"ח. לא כולל משלוח.

*מה חשוב לי בטלוויזיה (לפרט):
טלוויזיה לסלון. חדות, מן הסתם. 
2 חיבורי מינימום. כרגע מחוברים למסך 2 ממירים. אחד דרך חיבור והשני דרך חיבור av. אני בודק אופציה של להחליף את הממיר עם חיבור הAV לממיר עם חיבור . יעזור אם יש אפשרות לקנות עם חיבור AV אחד. 
צבעים טובים (פאנל ips), אחראיות מהארץ (2-3 שנים? אני לא מכיר את הסטנדרט לטלוויזיות).

אם יש לכם רעיונות איך ומה כדאי להוסיף או להתייחס אז בבקשה. 200hz או 400hz זה לא ממש הבדל כמו שהציעו לי בחנות, אבל לא נראה לי ש60hz מקובל על הדעת.
- הטלוויזיה לא צריכה vesa. 

אילו מקורות יתחברו? (ממיר/מחשב/קונסולה וכו')
2 ממירים. לפעמים לפטופ אבל הכל יהיה דרך , או לפחות ככה אני מקווה.

במה אתה בדיוק צופה? (שידורי SD/HD, , וכו')
תכנים של , .

כמה שעות צפייה ביום?:
8 שעות לפחות

חדר חשוך או מואר?:
מואר.

בעצם אני מחפש שרואים בה טוב מזוויות שונות, ושלא תהיה glossy. כמובן שהתקציב גורם לי לחשוב שאו שאני אצטרך להסתפק בחברת מדבקה, וזה קצת מדאיג, או שאני צריך למצוא משהו במבצע, אם מישהו מכיר מקום טוב לקנות/להזמין ממנו, אז בבקשה. 
ותודה מראש.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משגע שכמה שאני מחפש מידע על המוצרים בארץ, אם זאת חברת מדבקה או חברה מוכרת, אני לא מקבל שום דבר חוץ ממידע חסר משמעותי כמו יחס ניגודיות דינמי, ובכלל אם הרזולוציה קטנה מFHD אז גם מסתירים את זה איפה שהו.
אני כבר יודע מראש שיש פאק מסוים במוצר, ואני לא יכול למצוא שום מידע באינטרנט, גם לא בפורומים בחו"ל. 

גם ללכת לחנות ולהתרשם לא נותן לי אפשרות לסנן. ראיתי מסך של fujicom ואני כבר יודע מראש שהחומרה שבפנים זולה והטלוויזיה תתקלקל מהר, אבל התצוגה בדיוק אותו הדבר כמו כל המסכים בשורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...