שאלה על הבדל לגבי 3 דגמי כרטיסי מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על הבדל לגבי 3 דגמי כרטיסי מסך

ORLY9992

Recommended Posts

הדגמים:

Gigabyte GTX970 4GB OC GDDR5 2xDVI HDMI 3xDP PCI-E      ב- ₪1,665    https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=14784                                                                                                                                            

Gigabyte GTX970 G1 GAMING SOC 4GB GDDR5 2xDVI HDMI 3xDP PCI-E        ב- ₪1,795    https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=14099

Gigabyte  NVIDIA GeForce GTX970 4GB GDDR5 GV N970TTOC-4GD    ב-  1,850 ₪   https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=17570

לא מבינה בזה אבל נראה לי שבין הראשון לשני אין ממש הבדל, וראיתי שצויין פה כבר שההבדל ביניהם זה יותר קצת טוב.  לא??

אבל מה לגבי הדגם השלישי שהוא חדש יחסית. הוא נראה בתמונה מכוסה כולו במעטפת בשונה מן השאר שבאים רגיל. חוץ מזה הוא בא באותו גודל כמו הקודמים או קטן יותר בגודלו?

איזה מביניהם ממולץ לקניית מחשב. האם הדגם האחרון כדאי יותר ביחס לעלות תועלת , כי הוא עולה יותר אבל אין לי בעיה אם זה באמת שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלים בין הראשון לשני לא קשורים בכלל לקירור (לדעתי). יציאות קצת שונות (עוד סוג של DVI) וזה שהשני מומהר בעוד כמה אחוזים (1114 לעומת 1178 מה"צ).

השלישי בא עם מסוג אחר, רועש יותר אבל עם יתרון - הוא מוציא את האויר והחום אל מחוץ למארז. אני דווקא פחות אוהב אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת גודל הם אתו דבר ?

נראה לי שהראשון שהכי זול יותר גדול מהשני 

והדגם החדש ההכי יקר הדגם שלו הכי קטן מכולם  

לא  ?

ביחס לעלות תועלת עדיף להסתפק בזול  ?

אבל אם הבחירה בין השני לאחרון, עדיף כבר את היקר ביותר, לא? כי ההבדל במחיר לא משמעותי

מנסיון איזה אתם הייתם בוחרים במקומי  ?

עניין השקט חשוב לי אבל גם הקירור לא פחות חשוב . האחרון מרעיש בהרבה מהאחרים  ?

לצורך העניין אלה החלקים האחרים

מארז |||coolermaster cm690 

קירור מעבד  noctua NH-C12P  SE14

מאוורר  מארז כלשהו נוסף  של noctua

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עניין השקט חשוב לך עדיף שתלכי על דגמים אחרים, דווקא. ה-WF3 (קירור 3 המאווררים) וגם כרטיס האחרון, השלישי, לא מצטיינים בשקט מופתי.

דגמים לשקול - Strix 970 או Gaming G4 970. הם מכבים מאווררים לגמרי כשלא משחקים ובלי קשר הם שקטים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה  על התשובה , אבל זה לא ממש עוזר לי  ולא קיבלתי תשובה ישירה למה ששאלתי. 

אני הולכת רק על  והבחירה מבין 3 דגמים אלה בלבד. 

מה לגבי מה ששאלתי על הבדל הגודל שלהם ואיזה יסתדר הכי טוב מבחינת שאר הרכיכים  שציינתי ? 

מבחינת שקט וקירור שניהם חשובים אבל אם צריך להתפשר על אחד מהם זה השקט שפחות חשוב מקירור ,

ומצד שני יש את ההכי זול ששווה לקחת כבר אותו  ?

שוב אני אומרת שחשוב לי ההבדל גם בגודל הדגמים

איזה הכי משתלם ואיזה הייתם בוחרים  ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לראשון ולשני יש WINDFORCE 3 שניהם אותו גודל...

ביניהם ההבדלים הם: לד כחול על הלוגו( ב-G1 יש) מהירות שעון טיפה יותר גבוה ובעיקרון זהו( חוץ מהעובדה שיש ב-G1 GPU SORTING) כמה זה ישפיע? כמעט ולא במיוחד אם את לא עושה OC.

קירור מפוח לדעתי זה לא טוב חוץ מהאפשרות של שני כרטיסים יחד וגם אז לפי דעתי זו טעות( הכוונה פה לדגם השלישי). אני אישית קניתי את ה-G1 אבל זה כי אני קצת דפוק בראש.. המלצה שלי: תקני את הזול מביניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...