בחירת לוח למפרט עתידי, האם כדאי לשם תוספת על קירור מוספטים? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת לוח למפרט עתידי, האם כדאי לשם תוספת על קירור מוספטים?

jetman

Recommended Posts

CPU: intel i3 6100 (tray) + Freezer i11
GPU: GTX960 4GB (msi GTX 960 4GD5T OC | GTX 960 4GD5T OCV2)
MOBO: B150M (msi B150M PRO-VD | B150M BAZOOKA | B150M MORTAR)
RAM: 2xDDR4 4GB (Crucial Ballistix, 2400)
SSD: 535 120GB
HDD: WD BLACK 1TB

CASE: ISK600M-400/500 (PSU VP)

אני לא יודע איזה לוח לבחור, כלומר עברתי כל יצרן, אני רוצה משהו טוב בלי להגזים במחיר, התחלתי את בניית המפרט על H110, אבל הוא מעוד מוגבל מכל בחינה. כרטיס מסך בכלל רציתי לקחת GTX950, אבל ההבל במחיר לא שווה את זה, בכללי הGTX950 יקר מידי בארץ, המפרט עצמו, הוא פחות למשחקים בכלל, אבל עדין מעדיף שיוכל לשחק מידי פעם במשהו, אז ה960 זה הכי זול שאני יכול לקנות כיום.  בקשר לבחירת , חשבתי בהתחלה לקחת משהו יותר פשוט, אבל אז נתכלתי ב B150M BAZOOKA, ההבדל במחיר לא כזה גדול, ואני מקבל כמה פיצרים נחמדים, כמו חריץ PCIE מחוזק (למרות שכרטיס המסך יעמוד אופקי), מוספטים, וחריץ M.2 2230 שמוגבל רק כרטיס WIFI. מה אתם אומרים? אני מודע לזה שכל מה שלא מסדרת X ו Z, הוא לא לOC (עקב מגבלות הציפסט עצמו ע"י אינטל), ויודע שהמוספטים מולחמים ללוח, בצורה כזאת, שהם מעבירים את החום לPCB, אז עולי הרדיאטורים שם הם סתם ליופי, אבל האם בכל זאת, זה יכול נגיד להשפיע על אורך חיי הלוח? 

PS. אני ישחק ב1080P, ולאחר בדקה ברשת ויוטוב, נראה שהמעבד לא יגביל אותי, אבל תקנו אותי אם אני טועה. תודה על העזרה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...