שינמוך, החלפת מחשב ושדרוג לwin10. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינמוך, החלפת מחשב ושדרוג לwin10.

BenSmall Brown

Recommended Posts

שלום, שנמשכתי ל win7 מ win10, ורציתי לדעת כאשר אני יעביר בגוסט או אקרוניס את תוכן ה HDD ל שאני אקנה בעתיד עם המחשב, ולא בטוח שאני אקנה אותו לפני שיגמר המבצע של השדרוג חינם לWIN10 אז אני רוצה כבר להתקין את ה10 דרך ה7 ולא שם עוד כלום על הSSD ואז אני אחבר אותו למחשב החדש שאני אקנה זה יעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

השדרוג עובד ככה,

אם יש לך 7 חוקי אתה יכול לשריין שידרוג חינם מmicrosoft.

פעם אחת אתה עושה התקנה בתצורה שנקראת Upgrade (כלומר המערכת משתדרגת ל10 מ7 וכל התוכנות וההגדרות שלך נשארות אותו דבר).

Microsoft לוקחים את המידע של החומרה שלך אליהם למאגר ומצמידים אותו לרישיון.

מהפעם הבאה שתתקין 10 אפילו בהתקנה נקייה לא תצטרך אפילו לתת Serial כלשהו. זה אוטומטית יזהה שאתה מאוקטב ובהתחברות לאינטרנט האקטיבציה תעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העברת לחומרה שונה בעיתית, וצפויה לבעיות. לא מומלץ לסמוך שזה יצליח לך!

שמור את קבצי השדרוג ל 10 ובמחשב החדש לפני ההתקנות תגדיר בביוס

תאריך ישן - של היוםל משל ואז תתקין ותשדרג ללא חיבו לרשת.

לא ניסיתי אבל אני מניח  שהשדרוג ל 10 יעבוד בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) בהתקנה של 7 רשום באיירך משהוא כזה אם אני זוכר נכון: שבכל התקנה נקייה אפשר להשתמש במערכת הפעלה 1 עד 2 .
ובאמת שיניתי את כל החומרה במחשב עם אותו HDD ורק התקנתי Driver booster ורשמתי שוב את המפתח מוצר בקליק ימני על המחשב שלי>מאפיינים.
במוקד של מייקרוסופט פעם משהוא אמר לי שאפילו שהתקנתי home ושדרגתי ממנה ל ultimate אני יכול למכור את ה home, ומה שחשוב למייקרוסופט שלא משתמשים באותה עם יותר ממחשב 1 בו זמנית.
וזה אולי המעבד לפחות ה-4 שאני משתמש באותה בשתי התקנות נקיות לפחות.

2) עכשיו שעשיתי את השנמוך מ10 ל7 היה כתוב בעירך מה שהוא כזה אם אני זוכר נכון: שבכל פעם שארצה לחזור לחלונות 10 אני אוכל לעשות זאת מתי שארצה.

אז למה בעצם אני צריך לשנות את השעון בביוס ולנתק את האינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ivan. משהו פה במה שאתה כותב מריח לי לא חוקי.
אני אומר לך שהכול רשום (בנוסך שאני כרגע לא זוכר), בהסכם המשתמש קצה של במערכת מקורית של .

אני כרגע לא מצלצל אייליהם מסיבה ברורה שכאשר אני מצלצל אייליהם בזמן ההתקנה הם רושמים איצוליהם שפניתי אייליהם ויש לי כך וכך זמן תמיכה באותה המערכת ההפעלה, ורוצה לחכות לחודש האחרון לשדרוג בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...