Gtx 960 או Gtx 960 4GB למפרט עתידי - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gtx 960 או Gtx 960 4GB למפרט עתידי

jetman

Recommended Posts

היי חברה, אני הולך להרכיב מחשב מבוסס i3 6100, רוצה גם לשחק מידי פעם, אם צריך, אני אצרף מפרט מלא. הבעיה שאני לא יודע אם גרסת 4GB בכלל שווה את התוספת, האם הכרטיס בכלל יכול לנצל את הנפח הזה בצורה מלאה, בגלל רוחב פס של 128, ולמרות האופטימיזציה של . אני לא אשחק מעבר ל1080p, זאת הרזולוציה של המסך הנוכחי שלי. ואין מצב שאני משקיע ב970.

הרעיון שלי, הוא לא להגזים אם התקציב, ומשחקים לא יהיה השימוש העיקרי שלי. חשבתי בכלל לקחת 950 ולחסוך עוד טיפה, אבל מפריע לי העניין של כמות הvram. מישהו היה במצב הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד בעד גרסת ה4gb (למרות שאני במיעוט), כי אני משוכנע שנתקלתי במשחקים שדרשו Vram גדול מ2GB בFHD בהגדרות גבוהות.

אך מכיוון שבמקרה שלך שמדובר בגיימינג מזדמן, כנראה שכדאי שתלך על הגרסה הזולה יותר או אפילו כמו שאמרת על ה950.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את ה-2GB אם התקציב ממש לוחץ, אם לא - ה-4GB ירדה לאחרונה במחיר מרמת ה-1250 ש"ח לבערך 1050 ועכשיו היא משתלמת יותר.

האמת ש-1080p לא ינצלו לרוב את כמות הזכרון הזאת, אבל בשביל 200 ש' הייתי הולך בכל זאת על 4GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-StartPC יש את R9 280X ב-1000 ש"ח שאני ממליץ עליו, וב-KSP אפשר להשיג ב-1120 ש"ח R9 380 4GB שחזק באופן די משמעותי מ-GTX 960 (לא משנה באיזה נפח).

לי היה בעבר GTX 960 בנפח של 2GB ואני יכול להעיד שהרגשתי מוגבל, בעיקר במשחקים דרשניים כמו V. גם כשהגדרתי High ברוב הפרמטרים, המשחק עדיין הראה שאני מנצל כמעט את כל ה-2047MB.

על כל מקרה, אם יש ספק טוב, אני ממליץ על אחד משני הכרטיסים של , שלדעתי נותנים תמורה טובה יותר לכסף. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

קח את ה-2GB אם התקציב ממש לוחץ, אם לא - ה-4GB ירדה לאחרונה במחיר מרמת ה-1250 ש"ח לבערך 1050 ועכשיו היא משתלמת יותר.

האמת ש-1080p לא ינצלו לרוב את כמות הזכרון הזאת, אבל בשביל 200 ש' הייתי הולך בכל זאת על 4GB.

איפה יש את ה4gb ב 1050?

ב1030 קניתי את ה 2gb לפני כמה ימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...