נפח הSSD לא מנוצל - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפח הSSD לא מנוצל

JustNo

Recommended Posts

למחוק.

מה שאתה אומר לא נכון וברוב המקרים אם לא בכולם המחיצה כוללת התקנה מלאה של הווינדוס כולל תוכנות ודרייברים של יצרנית הלפטופ...

לי אישית זה היה מאוד שמושי בתקופה שיצא הווינדוס 8 כי אז עדכנתי את הלפטופ שלי לווינדוס 8 מ 7 ועדיין היו בעיות וזה רציתי לחזור חזרה ל7....

אז אולי עכשיו אתה תגיד שהמחיצת שחזור לא שימושית בלי התוכנה של היצרנית אבל גם זה לא נכון!

לא הייתה לי את התוכנת שחזור שקיבלתי עם המחשב אז נכנסתי לDisk part ומשם הפכתי את המחיצה הזאתי לפעילה וברגע שהפעלתי את המחשב הוא הפעיל את אפליקציית השחזור שהייתה על המחיצה וחזרתי לווינדוס 7 חוקי ומקורי עם כל התוכנות הדרייברים שתואמים למחשב שלי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eviatar28

מה שאתה אומר לא נכון וברוב המקרים אם לא בכולם המחיצה כוללת התקנה מלאה של הווינדוס כולל תוכנות ודרייברים של יצרנית הלפטופ...

לי אישית זה היה מאוד שמושי בתקופה שיצא הווינדוס 8 כי אז עדכנתי את הלפטופ שלי לווינדוס 8 מ 7 ועדיין היו בעיות וזה רציתי לחזור חזרה ל7....

אז אולי עכשיו אתה תגיד שהמחיצת שחזור לא שימושית בלי התוכנה של היצרנית אבל גם זה לא נכון!

לא הייתה לי את התוכנת שחזור שקיבלתי עם המחשב אז נכנסתי לDisk part ומשם הפכתי את המחיצה הזאתי לפעילה וברגע שהפעלתי את המחשב הוא הפעיל את אפליקציית השחזור שהייתה על המחיצה וחזרתי לווינדוס 7 חוקי ומקורי עם כל התוכנות הדרייברים שתואמים למחשב שלי....

המחיצה הזאת לא הייתה בכונן החדש, היא נוצרה אחרי שהתקנתי בעזרת דיסק שחזור... היא תווצר שוב אם אני אתקין מחדש בעזרת הדיסק הזה, לא ?

ד"א, איך אני מוחק את המחיצה...? ב  disk management  אין לי שום אפשרות כשאני לוחץ על המחיצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עובד ב-GPT ו-UEFI, לא ב-MBR ו-CSM (מה שנקרא גם Legacy)...

הצעתי שלא תמחק את המחיצות האלה, אבל אם אין לך כלם במחיצת השחזור ואתה באמת רוצה (ואין לך גישה לדיסקים של מעל 2TB) אתה יכול עדיין למחוק הכל ולעבור ל-MBR/CSM.

כדי לעשות את זה תצטרך לעשות שינויים בביוס, למחוק את כל הדיסק ולהגדיר אותו כ-MBR - מדריכים לזה אפשר למצוא בגוגל.

השאלה אם בא לך למחוק עכשיו את כל הדיסק... אם יש לך לאן לגבות אולי זאת לא באמת בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...