זקוק לעזרה לגבי כרטיס מסך חדש - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעזרה לגבי כרטיס מסך חדש

etelsh4

Recommended Posts

יש לי כרגע  2 כרטיסי מסך ב-CF.
Sapphire HD 6950 2GB..

לאחד מהם הלכו המאווררים ככל הנראה והשני מחזיק אבל בקושי, משחקים כבר אני לא יכול להריץ... כגון NBA 2K16, 16.

זה המפרט שלי:

מעבד -

Intel i5 2500K @ 3.30Ghz

לוח אם - 

Gord0Vu.png

מארז - 

FRACTAL DESIGN DEFINE R3

ספק כוח - 

FSP AURUM 700W PFC GOLD 80+

מסך - 

LG W2243TPF 22" Class Full HD 1080p LCD Monitor

כרגע יש לי 2 אופציות על הנייר -

MSI R9 390 GAMING 

MSI GTX 970 GAMING 

(אין לי ממש מושג לגבי החברה העדיפה אבל הבנתי שהקירור של הוא בין הטובים אם לא הכי טוב)

מה לעזאזל לבחור!?!?

חשוב לציין שחשוב לי שקט, וכמובן הביצועים (ואני יודע שמבחינת שקט וקירור ה-GTX 970 לוקח אבל גם חשוב לקחת בחשבון שאם אני קונה עכשיו כרטיס מסך שיהיה חזק גם ל-2-3 שנים הבאות...)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה יש לך על הלוח אם ? אם הוא 8GB לא מומלץ לגעת ב970 GTX בגלל בעית הזיכרון שלו מעל 3.5GB.

לדעתי האישית (זה מה שאני הייתי קונה לעצמי כיום, במקום ה970 שלי) תוך ראיה לשנה שנתיים הקרובות (כי בדרך כלל לא מחליפים כרטיס כל חצי שנה) במבחן ביצועים של DIRECTX 12 מוכיח כי הבחירה הנכונה לזמן הזה הוא משפרים ביצועים של 50% ומעלה בכל הכרטיסים שלהם לאומת זאת השיפור הוא של 5% גג והמלצה למי שלא רוצה לעבוד קשה (ולשבור את הראש עם הגדרות וחום רב) מומלץ לו לקחת דווקה האח הגדול הamd r9 390x אתה יכול לחסוך את ה500 ש"ח אפרש ולרכוש את הדגם 390 יש לקוחות שביצעו לו OC והגיעו לביצועים דומים ל390X כי בסה"כ הבסיס הוא זהה.

בנושא חום גבהה יותר אך מורגלת לעבוד בחום גבהה אין מה לעשות ביצועים דורשים עבודה ועבודה שווה חום.

אתה אישית צריך לשקול האם החום שווה לך להתפשר על הביצועים זאת החלטה שלך .

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הכרטיסים מעולים, כמו כן הגרסאות שבחרת.

כן, מייצרים כרטיסים יותר זללניים מבחינה אנרגטית (דבר שבא לידי ביטוי גם בפליטת חום) אבל עם גרסה איכותית וקירור טוב זה מאוד זניח.

ספק הכוח שלך יכול להתמודד בכבוד עם כל כרטיס של שתזרוק לעברו כך שכל האופציות פתוחות בפניך.

כל שמועה או טענה קיצונית ששמעת/תשמע נגד הדרייברים של היא הגזמה, נכון, יש פה ושם בעיות אבל כמו שאתה רואה לאחרונה גם לnvidia יש צרות עם הדרייברים שלהם. שום דבר שלא נפתר תוך כמה ימים. 

מנגד, הכרטיסים של יותר יעילים, ויחס הביצועים per וואט שלהם ביחס לדגמים המתחרים הישירים מAMD עדיף.

בנוסף, לאחרונה דוחפת למשחקים טכנולוגיות גרפיות בלעדיות (וגם כאלה שלא) ועם כרטיס שלהם תוכל ליהנות מהן.

אישית כל הטכנולוגיות האלה לא מדברות אליי כל כך. אם הייתי צריך לבחור בין השניים הייתי הולך על הAMD בגרסה טובה (אולי מתוך הרגל?).

תוכל להתרשם מהביקורת הבאה ששני הכרטיסים מחליפים מהלומות ואין מנצח חד משמעי ולכן אין בחירה נכונה אחת (שניהם בדיוק בדגמים שציינת)

http://www.bjorn3d.com/2015/06/msi-r9-390-gaming-8g-amd-300-series-with-a-custom-kick-from-msi/3/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של oren417

אין קשר בין זיכרון לזיכרון של הכרטיס מסך הוא לא משפיע על הביצועים של הכרטיס.

כן מאיזה ניסיון אתה מדבר? יש לך את הכרטיס בבית הרצתה אותו במשך שנה + סבלת את הבג שכמאט רציתה לשרוף אותו או לזרוק אותו מהמרפסת בגבהה רב כך שלא ישאר ממנו זכר? 

לפי התשבה שלך אני מבין שלא !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OvO

1. ^ תפריד בין לVram שתי חיות שונות.

2. זה לא באג, זה תכנון חומרתי מכוון של , בין אם מוצלח או לא.

3. למה בעצבים?

ציטוט של oren417

אתה אמרת שאם יש ראם של 8 gb לא לקנות 970 מה זה קשור ל"באג" של ה970?

אם יש משחק שדורש הרבה ראם אז צריך להוסיף לא כרטיס מסך עם יותר .

שלא כעורך או כל תואר אחר: חברה באו לא ניפתח דיון על הנושא של GTX 970 כן באג לא באג כן כקיים לא קיים, לזה יש דיון נפרד בפורם הזה .

אתם מוזמנים לשאול שם מבטיח לספק את כל הניסיון שלי עם הכרטיס הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא... אם אקנה 970 לא אתאכזב מזה גם בעתיד...

מה אתם אומרים?

אני היום הולך לקנות כרטיס חדש כנראה מ-KSP אבל אני באמת עדיין לא בטוח לגבי ה-970 או ה-390...

*אני לא חורג יותר מהמכירים של השניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי יודע, אולי תתאכזב ממנו כבר עכשיו?

אין מה לעשות, זה הכי טוב שהתקציב שלך מאפשר.

בכל אופן, מ6950 ל970/390 זאת קפיצה עצומה..  

ובין השניים אין ממש כרטיס מנצח, לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OvO

מי יודע, אולי תתאכזב ממנו כבר עכשיו?

אין מה לעשות, זה הכי טוב שהתקציב שלך מאפשר.

בכל אופן, מ6950 ל970/390 זאת קפיצה עצומה..  

ובין השניים אין ממש כרטיס מנצח, לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו.

חח למה שאתאכזב ממנו כבר עכשיו?

אבל אם אתה אומר שאין כזה הבדל בביצועים בין השתיים ובעתיד כנראה גם לא יהיה הכי הבדל אז מן הסתם שאקח את ה-970 כי הוא צורך פחות חשמל, שקט יותר וקריר יותר...

אגב... הגרסה הזאת מגיעה ישר עם OC זה נכון? ואם כן היא טובה? המעבד והלוח אם יספיקו? ואגב יש לי 8GB באמת כמו שאחד אמר פה שזה יצור אולי בעיה עם ה-970...

http://ksp.co.il/?uin=24680

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי את זה בציניות :D כי השאלה האם תתאכזב ממנו היא יחסית ואינדיבידואלית.

בנוסף, מה שהוא אמר לגבי הRam זאת שטות מוחלטת .

בגדול כפי שכבר אמרתי קודם לכן, לכל כרטיס יש את היתרונות והחסרונות שלו:

nvidia, קריר ויעיל אנרגטית, בעל טכנולוגיות בלעדיות במשחקים, ויש שיטענו שהדרייברים של שלהם עדיפים, אבל ל970 "רק" 3.5gb מעשיים של .

ה390 של AMD לעומת זאת, לדעתי קצת יותר חזק בoverall, ובעל 8gb של לעומת ה3.5 המעשיים של ה970.

בראייה לעתיד, אני חושב שדווקא עודף הזיכרון של ה390 יבוא לטובה לעומת ה970.

מכאן הבחירה כולה שלך..

אגב, מבחינת המעבד והלוח אין שום בעיה, ולא צפוי שתתקל בצוואר בקבוק, בטח ובטח עם OC יפה למעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OvO

אמרתי את זה בציניות :D כי השאלה האם תתאכזב ממנו היא יחסית ואינדיבידואלית.

בנוסף, מה שהוא אמר לגבי הRam זאת שטות מוחלטת .

בגדול כפי שכבר אמרתי קודם לכן, לכל כרטיס יש את היתרונות והחסרונות שלו:

nvidia, קריר ויעיל אנרגטית, בעל טכנולוגיות בלעדיות במשחקים, ויש שיטענו שהדרייברים של שלהם עדיפים, אבל ל970 "רק" 3.5gb מעשיים של .

ה390 של AMD לעומת זאת, לדעתי קצת יותר חזק בoverall, ובעל 8gb של לעומת ה3.5 המעשיים של ה970.

בראייה לעתיד, אני חושב שדווקא עודף הזיכרון של ה390 יבוא לטובה לעומת ה970.

מכאן הבחירה כולה שלך..

אגב, מבחינת המעבד והלוח אין שום בעיה, ולא צפוי שתתקל בצוואר בקבוק, בטח ובטח עם OC יפה למעבד.

למעבד שלי אין כרגע OC... או שהיה וביטלתי אותו בטעות איכשהו אשמח שתעזור לי להחזיר את זה לקודמו בפרטי D:

למרות שלא כל כך חשוב לי OC למעבד כי גם ככה הוא בסדר.

השאלה הנשאלת היא האם ה-970 יספיק ל-2-3 שנתיים הבאות... אם כן ולא יהיה כל כך הבדל בחוזק בין ה-390 לבין ה-970 אז אקח את ה-970.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etelsh4

אבל אם אתה אומר שאין כזה הבדל בביצועים בין השתיים ובעתיד כנראה גם לא יהיה הכי הבדל אז מן הסתם שאקח את ה-970 כי הוא צורך פחות חשמל, שקט יותר וקריר יותר...

אגב... הגרסה הזאת מגיעה ישר עם OC זה נכון? ואם כן היא טובה? המעבד והלוח אם יספיקו? ואגב יש לי 8GB באמת כמו שאחד אמר פה שזה יצור אולי בעיה עם ה-970...

א. אתן לך את התשובה "הרגילה" שכבר נתתי איזה 10 פעמים כאן: ב-FHD (המסך שיש לך) ה- 390 וה- 970 די זהים בביצועים, לכל אחד מהם משחקים שהוא טיפה יותר חזק בהם. כשעולים ל-QHD (ידוע גם כ-1440p) ה-390 עובר להובלה ברוב המקרים בזכות ה-8GB שלו, אבל לא בהרבה (3% בערך, תסתכל בבנצ'ים). מצד שני, 270 וואט לעומת 140 וואט. כן. זה ההבדל בצריכת החשמל... והרעש בהתאם. עוד נקודה לטובת ה-970 - הוא הרבה יותר מתאים להמהרה נוספת. את ה-390 כבר לקחו לקצה עם השעון שלו.

ב. לגבי הגרסה - ה- MSI הזה זה במקרה מה שיש לי בבית... :). אז אני יכול להמליץ. כשאתה גולש באינטרנט אגב המאווררים כבויים וזה תענוג, הוא לא מרעיש בכלל. פסיבי. כרטיס שדומה לו מכל הבחינות - Strix GTX970. וכן, יש לו כבר OC מהמפעל ואתה מקבל בין הדרייברים גם Util קטן שמאפשר לך להמהיר אותו עוד יותר בלחיצה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של felixil

כן מאיזה ניסיון אתה מדבר? יש לך את הכרטיס בבית הרצתה אותו במשך שנה + סבלת את הבג שכמאט רציתה לשרוף אותו או לזרוק אותו מהמרפסת בגבהה רב כך שלא ישאר ממנו זכר? 

לפי התשבה שלך אני מבין שלא !

אני ממליץ שתפסיק לדבר שטויות. תקרא ותלמד, אחר כך דבר וייעץ לאחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...