חיבור כמה כרטיסי מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור כמה כרטיסי מסך

BenSmall Brown

Recommended Posts

יש לי שתי שאלות אחת על direct x 12 (חיפשתי דיון ונמצאו 0 תוצאות בפורום)
והשנייה על PCI-E Lanes.

1) יש לי R9 295x2 ואני בעתיד אולי ארצה או להחליף אותו או לשים עוד 290x או 295x2 (הבחירה הזולה יותר).
עכשיו אני רוצה לקנות ואני רוצה לדעת האם כדי לי לקנות לוח אם עם PCI-E Lanes 32 או שיספיק לי עם PCI-E Lanes 16?

2) עכשיו על
direct x 12 האם במערכת חלונות 10 (כרגע בחינם) אני אוכל לחבר נגיד z ואת הכרטיס שלי 295x2?
אפרופו המליץ לי מנהל בפורום פה לפתוח את הדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע ל-DX12 יש בערך אפס משחקים, אולי אחד שלא שמעתי עליו. Ashes צריך לצאת עוד מעט, מה שיעלה את המספר הזה ל... 1.

אתה רוצה להחליף עכשיו כדי שיתמוך ב-0 משחקים? לדעתי כדאי לך לחכות עם ההשקעה עד שדברים יתבררו.

וכשהדברים יתבררו לדעתי שני 295x2 או -Z כבר לא יהיו האופציות הכי חזקות.

ואם ממש נפוח לך בכיס וזו הבעיה, הנה מקום שהכסף שלך יועיל בו קצת יותר... בינתיים.

http://www.ami.org.il/default.asp?V_DOC_ID=4026

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

כרגע ל-DX12 יש בערך אפס משחקים, אולי אחד שלא שמעתי עליו. Ashes צריך לצאת עוד מעט, מה שיעלה את המספר הזה ל... 1.

אתה רוצה להחליף עכשיו כדי שיתמוך ב-0 משחקים? לדעתי כדאי לך לחכות עם ההשקעה עד שדברים יתבררו.

וכשהדברים יתבררו לדעתי שני 295x2 או -Z כבר לא יהיו האופציות הכי חזקות.

ואם ממש נפוח לך בכיס וזו הבעיה, הנה מקום שהכסף שלך יועיל בו קצת יותר... בינתיים.

http://www.ami.org.il/default.asp?V_DOC_ID=4026

אפס?

איפה אתה חי?

יש כבר בערך 7 משחקים שתומכים ב-DX12 (לדוגמה: ROTTR, GOW UE, היטמן) ועוד לפחות 8 שאמורים לצאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, אז חכה שיצאו, יהיו להם בנצ'ים, תהיה תשובה, וככה תדע אותה.

ואם כבר יצאו 7, אני בטוח שעשו עליהם כבר מבחנים.

(..או שעדיין לא יצאו? https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_games_with_DirectX_12_support - תספור לכמה מהם כתוב "DirectX 12 patch is in the works").

היטמן אגב יצא לפני 5 ימים... ובלי קשר, כל העניין עוד ממש בחיתולים. זה לא עובד כמו שזה צריך, תחכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

...אמור לנצל את כל הכרטיסים כך שכל כרטיס (גם מיצרנים ודגמים שונים) ידע לצייר חלק שונה של המסך, אחר כך DX12 יתפור את החלקים לפריימים שלמים.

הבעיה: אם תשים כרטיס חזק עם חלש החזק יחכה לחלש רוב הזמן. כמובן שאם שניהם חזקים מדגמים שונים יש לך יתרון, אבל אם לא.. זה לא יעבוד טוב.

זה לפחות מה שקראתי בביקורת אחת על Ashes of singularity, אולי משחקים אחרים יעבדו יותר נכון עם התשתיות והתועלת תהיה גדולה יותר. כרגע אין יתרונות משמעותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 4Minute

אפס?

איפה אתה חי?

יש כבר בערך 7 משחקים שתומכים ב-DX12 (לדוגמה: ROTTR, GOW UE, היטמן) ועוד לפחות 8 שאמורים לצאת

"תומכים"?

מה הכוונה תומכים?

יש משחק שלא תומך? כלומר לא רץ?

או שהכוונה מנצל יתרונות של....?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אבנר ניר

"תומכים"?

מה הכוונה תומכים?

יש משחק שלא תומך? כלומר לא רץ?

או שהכוונה מנצל יתרונות של....?

DX12 תומך אחורה, כך שאני מניח שכל מה שרץ על DX11 ירוץ גם על 12... כך שהשאלה הרלוונטית היחידה היא אם ל-DX12 יש יתרונות במשחקים המדוברים. אבל תפתח את הקישור שלי מהתגובה אח"כ, לפחות לפי אין שום "7 משחקים בערך שתומכים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ניראה לי שנחכה קצת עד ליציאת משחקים אחרים שאולי יתנו יתרונות משמעותיים ואולי נרד מהוויכוח לעת עתה.
ואני לא רוצה לשים כרטיס חזק עם חלש כתבתי למשל: Titan או 980Ti עם 295x2 שב- הם די דומים.
ד"א יש כבל ל-CF איך הם מתחברים פיזית? והאם זה נותן שיפור בביצועים לאומת כרטיס בודד ולאומת שתי כרטיסים מאותו סוג?

לשאלה הראשונה המנהל של פורום המעבדים "ציין שוב" שהוא "לא בטוח בדיוק מה קורה עם כרטיס המסך הזה" והוא הציע לי "להתייעץ גם בפורום כרטיסי מסך". השאלה: יש לי כרטיס 295x2 בהתייחס שגם אני רוצה לקנות במחשב הכי מהיר (כרגע על PCI-E של סמסונג) ואני אקנה בעתיד עוד כרטיס מסך או אחליף אותו (הזול מבניהם) איזה מחשב* לקחת עם PCI-E Lanes 32 או עם PCI-E Lanes 16?

*הנתון הזה משנה לגמרה את רוב המחשב: לוח אם, מעבד, .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין של חלש + חזק היה יותר ברמה התיארטית (זה בעצם מה שחשוב לרוב המשדרגים, הם ירצו לקנות כרטיס חזק יותר ממה שיש להם כי הקודם כבר ישן, אבל להנות מתוספת ביצועים בעזרת הישן).

אין כזה דבר, כבל -CF. הם לא מתחברים. הרעיון של DX12 הוא לנהל הכל בתוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...