בקשר לבעית המתח בזכרונות אם הIC7 MAX3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר לבעית המתח בזכרונות אם הIC7 MAX3

The_Maestro

Recommended Posts

מגבלה שככל הנראה קיימת בצ'יפסט, אף לוח שכביכול טוען שמסוגל לספק מעבר ל2.85 וולט לדימים בעל צ'יפסט ה"קאנטרווד" (aka 875) נכשל במקרה הזה.

לוחות ה"ספרינגדייל" (aka 865) שורדים יפה מאוד.

הפתרון הוא ככל הנראה VMOD שתיאלץ לבצע בכוחות עצמך ללוח, או שתשתמש בחבר שיודע מה הוא עושה.

זאת נקראת בעיה ?

יש סטיקים שצורכים מתח של 2.9 מינימום ע"מ לתפקד (אפילו במהירויות STOCK), כדוגמת כמה סטיקים של מאשקין... כך שאם רכשת לוח שלא מסוגל לספק 2.9 או קצת מעבר לכך באופן יציב, אתה בבעיה.

ובכלל, למי שמתכנן קיצוני, גם לא יכול לנשום בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שגיא - לא כל כך מדויק - ה EPOX ו MSI נותנים יפה מאוד מתח עד ל 3.2-3.3 - בצ'יפסט 875 ...

הבעיה שכרגיל אצל ABIT - לא בודקים לעומק לוחות לפני שמוציאים אותם ...

אם אתה לא רוצה להסתכן ( אני פשוט מכרתי את הלוח המקולל ... ) - אז תשלח אותו להחלפה - תגיד שיש לך BH5 והלוח לא מדליק אותם ....

אם אתה רוצה בכל זאת לעשות VMOD ולבטל אחריות -

http://www.xtremesystems.org/forums/forumdisplay.php?s=&forumid=86

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש סטיק שצריך 2.9V בסטוק אז הוא מגיע באוברקלוק, זה לא נחשב למתח תקין ל בסטוק.

ועדיין, זו לא בעיה. זה אולי עושה אותו אוברקלוקר לא חזק במיוחד, אבל זלא ניתן להגדיר את זה כבעיה (אם רק תראה לי שאביט מבטיחים לך משהו לגבי אני אחזור בי, אבל הלוח עומד בכל הספסיפיקציות שהוא מיועד להן ועבור DDR400 זה אומר לכל היותר 2.6V).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ב MANUAL של הלוח כתוב שהוא נותן עד 3.2V לזכרון - אני מצפה שהוא ייתן 3.2V !

לא מדבר אפילו על OC - אני רוצה להריץ את הסטיקים שלי ב 3.2V ב 200MHZ - לא מעניין אותי OC .... -

אתה יודע מה קורה כשמגדירים בביוס משהו מעל 2.8 עם הלוח ?

הוא לא מגיע אפילו ל - צריך לאפס את ה ולכוון הכל מחדש !

לזה אני קורא בעיה !

אני קראתי מלא ביקורות על הלוח לפני שקניתי - בכולם מצויין VOLTAGE בין 2.6 ל 3.2 ...

על סמך זה הלכתי וקניתי את הלוח, וכשהחלטתי שהגיע הזמן לבדוק את הזכרון ....

הפתעה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...