יש לי שאלה לאחר שהפכתי את המודום אלקטל הום שלי לפרו - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי שאלה לאחר שהפכתי את המודום אלקטל הום שלי לפרו

ExploiT

Recommended Posts

שלום לכולם חג שמח יש לי שאלה היום הפכתי את המודם אלקטל הום שלי לפרו לפי המדריך WWW.AVI.ORG.IL

עכשיו יש לי כמה שאלות לאחר השדרוג אם אני לא טועה אמרו המודם לתפקד כרוטר ולהיות פיירואול נכון?

אז איך לאחר השדרוג יכלתי להכנס למירק ולגלוש באתרים בלי שזה חסם ?

ועוד שאלה איך אני יודע אם השדרוג הצליח? עשיתי הכול לפי המדריך והכול עבד ככה אבל אני אני יודע אם הוא הצליח?

ושאלה אחרונה אני בקרוב הולך לפרמט תמחשב לאחר הפרמוט אני יצטרך רק להגדיר את הTCP IP כמו שהוא עכשיו שהוא מקבל איפי אוטמטמי והשרתים DNS של הספק שלי? רק את זה אני יצטרך להגדיר או ששוב לעושת את כול התילך מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל לי לשמוע שאנשים מתעסקים בדברים האלה בלי להבין בכלל מה הם עושים..

כל "התהליך" שעשית זה במודם עצמו, כמו שאמרת אחרי הפורמט תצטרך רק להגדיר את הגייטוואי או מה שלא יהיה..

בכל מקרה אין שום סיבה להפוך לראוטר אם הוא לא מחובר להאב, אם זה למחשב אחד זה אידיוטי

כי הPRO מוריד מהביצועים, כמו כן הפיירוואל לא אטרקציה ושימוש בתוכנה תעשה תעבודה, וכל זה נותן לך רק חייגן כאילו אוטומטי.. זה לא ממש כדאי אם תשאל אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו יש לי כמה שאלות לאחר השדרוג אם אני לא טועה אמרו המודם לתפקד כרוטר ולהיות פיירואול נכון?

אז איך לאחר השדרוג יכלתי להכנס למירק ולגלוש באתרים בלי שזה חסם ?

ראוטר (Router) - כן.

פיירוול (Firewall) - לא ממש.

אם היית מחפש קצת בפורום, היית מוצא הרבה הודעות שבהן הסברתי את ההבדל ואת הטעות הנפוצה שאנשים עושים כשהם קוראים לראוטר פיירוול. קרא את ההודעה הזאת למשל, ואני בטוח שתבין הרבה מאוד בקשר לזה. שתי השאלות שלך ייענו ללא ספק.

ועוד שאלה איך אני יודע אם השדרוג הצליח? עשיתי הכול לפי המדריך והכול עבד ככה אבל אני אני יודע אם הוא הצליח?

אם אתה מצליח לגלוש באינטרנט בלי להתחבר עם החייגן שהיית צריך פעם (החלון בווינדוס שאתה מכניס שם משתמש וסיסמא ולוחץ "התחבר"), השידרוג הצליח.

אתה יכול להיכנס לממשק ה-web של המודם: http://10.0.0.138

שם תבדוק ב-PPP אם ה-State של החייגן שיצרת על המודם (אם עבדת לפי avi.org.il לחייגן שלך שם קוראים PPP4) הוא Up. הוא צריך להיות Up, אחרת לא תוכל לגלוש באינטרנט.

ושאלה אחרונה אני בקרוב הולך לפרמט תמחשב לאחר הפרמוט אני יצטרך רק להגדיר את הTCP IP כמו שהוא עכשיו שהוא מקבל איפי אוטמטמי והשרתים DNS של הספק שלי? רק את זה אני יצטרך להגדיר או ששוב לעושת את כול התילך מחדש?

נכון, רק את זה תצטרך להגדיר מחדש. מה שהגדרת על המודם יישאר, הרי אתה לא מפרמט את המודם. רק מה שהגדרת על המחשב, שזה פרוטוקול ה-TCP/IP, יימחק ואותו תצטרך להגדיר מחדש.

ועדיף לא להגדיר שם שום דבר על אוטומטי, אלא להגדיר הכל ידנית.

IP: 10.0.0.1/2/3

Subnet Mask: 255.0.0.0

Default Gateway: 10.0.0.138

ואת שרתי ה-DNS של הספקית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...