מחפש| מחשב נייד לגרפיקה עד 5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש| מחשב נייד לגרפיקה עד 5K

guyfaran

Recommended Posts

שלום,

המחשב הנוכחי כבר בין 6 שנים ולא עומד במשימתו...(dell studio).

מחפש:

תמיכה בתוכנות: ת ADOBE (פרמייר אפטר אפקט ופוטושופ), סקטצאפ ותוכנות רינדור.

כניסות ויציאות סטנדרט

כונן אופטי צריך

משקל וגודל מסך: הייתי רוצה שיהיה יותר קל מ2.5 ק"ג אך אני מבין שזה יגביל את גודל המסך. בכל אופן בעבודות הרציניות אני מחבר אותו למסך חיצוני אז זה לא קריטי.

מה שאני בא להגיד זה שאם ניתן לשלב 15.6 עם משקל של עד 2 ק"ג מה טוב, אחרת, ניתן לרדת למסך קטן יותר.

נפח אחסון- לא קריטי.

מחיר: 4-5K

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=17541

זה עם כונן היברדי, אבל רק 8GB אולי תברר בחנות כמה יעלה להוסיף עוד 8GB כי עדיף לך 16GB

שים לב שאתה חייב מעבד i7-HQ כל המעבדים מסדרת הU הם חלשים ולא מתאימים למה שאתה דורש, יש כאן יתרון של כרטיס מסך טוב GTX-960M

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=14455

זה בערך אותו הדגם רק עם 16GB וSSD של 256GB מה שמגביל קצת מבחינת נפח איחסון, בנוסף הוא כבר עולה 5.3K אבל שווה כל שקל

יש לך אפשרות ללכת על הדגם עם הכונן ההיברידי ולבדוק כמה יעלה לשדרג ל16GB זכרון ראם, אני מאמין שמשהו בסביבות 300 שקל ככה שתגיע גם ל5.3K אבל לא יהיה חסר לך נפח .

מצד שלישי הניסיון שלי עם כוננים היברדים הוא שהם לא באמת נותנים את התנופה המצופה מהם בהפעלת המחשב (כלומר בזמן הטעינה של הווינדוס) ביחס לכונני .

קח בחשבון שאין לך סיכוי למצוא מחשב עם מעבד i7-HQ  ששוקל פחות מ 2.5 ק"ג במחיר שמתקרב ל 4-5.5K, אני גם די בספק אם קיימים בכלל בשוק.

המלצה שלי זה הדגם השני שהמלצתי, עם 16GB ראם וSSD טהור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ להתפשר על הכונן האופטי, לא תמצא חבילה יותר משתלמת מבחינת רכיבים מחיר.... מחשבים אחרים עם אופטי באותו מחיר תקבל 8GB ראם... או הארד דיסק מכני רגיל.... וכרטיס מסך הרבה פחות טוב.

הדגם הזה של הכי משתלם בשוק בארץ מבחינת הכל.

רק חסר כונן אופטי פנימי, מה שכבר יותר ויותר נפוץ אצל הרבה יצרנים

כונן אופטי זה לגמרי 2012

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...