התייעצות לגבי ASUS PG278Q - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי ASUS PG278Q

itzkoo

Recommended Posts

יש ברשותי i7 4790k ו- ומסך SYNCMASTER 2333

אני מתלבט האם לשדרג למסך 1440P ולהתפשר טיפה בגרפיקה או להשאר עם 1080P על אולטרה.

עניין ה144HZ והGSYNC ממש קורץ לי.

אשמח לקבל חוות דעת מאנשים בעלי מסך 1440P.

והאם מישהו מכיר חנות יותר זולה?

http://startpc.co.il/asus-pg278q

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם 980 יחזיק ברזולוציות האלה.

תסתכל קצת על ביצועים. אישית לא מוכן להתפשר על הגדרות( חוץ מ-AA). 

סהכ זה מגניב רזולוציות גבוהות יש לך יותר "שטח נדלן" על המסך ואין ספק שזה נראה יותר טוב מ-FHD. 

לדעתי אם אתה קונה את המסך הזה זה בהנחה שאתה משדרג בעתיד לכרטיס מסך חזק יותר( PASCAL) .

כי אם לא הרי שממילא לא תוציא 144HZ וזה יהיה סתם בזבוז כסף. לי יש 144HZ וזה מדהים אם אתה מגיע לפריימים האלה.

מנסיון אישי, וראיתי את שתי הרזולוציות 1440P מדהים וזה די SWEET SPOT בימינו, ה-1080P זה נוח יותר בשביל לסחוט את קצה היכולת של 144HZ.

עוד שיקול: הרי שבעתיד ככל הנראה אתה כן תשדרג כרטיס מסך( מחר או עוד שנה), מסך בדרך כלל משדרגים אחת ל-3-4 שנים אז אולי כן שווה לקחת עכשיו את ה"הכי טוב".

לגבי מחיר אני לא יכול ממש להגיב כי אני מניח שהבנת שאני עובד בSTART אז לא רוצה לעבור על חוקי פורום. אבל  יש את ZAP אני בטוח שאתה תמצא שם או בחנויות המרכזיות שכולם מכירים ופשוט תשווה מחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני אומר 60 FPS לא אומר שאתה צריך לשרוף 3700 שקל על מסך אחי. אתה יכול לקחת כל מסך 2K שהוא ממילא על 60HZ.

זה שאתה יכול ( או לא) לקנות מסך יקר לא אומר שאתה צריך. יש בכל קנייה את העלות מול תועלת- הצורך שלך לשימושים שלך.

אם ממילא אתה אומר לי שאתה משחק הרבה FPS הרי שאני מסכים ברובם אתה תשחק על 80-100 FPS ( לפי מה שראיתי אונליין).שאגב שם בא לידי ביטוי ה GSYNC בצורה מדהימה.

אבל מאחר ואי אפשר להחליט על הווצאה כזאת מהמלצה אחת בלבד אני אתן את הבמה לשאר האנשים ואני מקווה שתגיע להחלטה הכי נכונה בשבילך :P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...