על מאווררים ג'נריים וSF2.... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על מאווררים ג'נריים וSF2....

MoRtZkInG

Recommended Posts

קניתי אתמול את הSF2 הראשון שלי (מזל"ט עצמי לי :) )

חיברתי אותו מתחת לספק, חיברתי את הבורר שלו לחור שעשיתי במפרץ 3.5'' (כמובן אחרי שהארכתי לו את הכבלים כי מה שמגיע לא בדיוק ארוך מספיק....) והפעלתי.

איזה רעש.....

אני לא מצליח לעבוד איתו על מעל 2500 סלד בלי להשתגע (חיברתי גם דלתא 92 ממ בקדימה של המארז דרך מפסק 3 מצבים..)

אני לא יודע אם במהירות כזאת הואר שווה משהו :-/

דבר שני,

הוצאתי כבר את המאוורר 80ממ הגנרי שקיבלתי עם המארז והחלטתי לבדוק מי האבא והאמא שלו ומי הוא בכלל...

אז ככה מאוורר 80ממ של tricod (שזאת חברת בת של CODEGEN שהמארז שלי והספק שלי הם שלה.... כמה מפתיע), דגם spdm8025s . בגוגל כמעט ולא מצאתי כלום על הנתונים של המאוורר חוץ מהתמונה המצורפת (גם באתר של CODEGEN אין כלום).

אז השאלה היא, האם זה הגיוני? 58CFM ב26DB? אם כן אז סתם הלכו 50 שקל לSF2....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהמבחן הכי טוב שאפשר לעשות זה לכוון את הסמארט לבערך אותה רמת רעש ופשוט לבדוק עם היד את ההבדל בדחיפת האוויר

אני לא יודע אם הקשר בין דחיפת האוויר והרעש בסמארט פן הוא לינארי, אבל בהנחה שכן, 26 דציבל יביאו לדחיפת אוויר של בערך 31.5cfm - די והותר בשביל להרגיש הבדל ברור גם בגבולות השגיאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה את המיבחן שהציע: KIKLER

ואני בטוח שהנתונים של המאוור(ג'נרי) שגויים, אין שום סיכוי שיכול להיות דבר כזה (אולי סיכוי קטן)

ומאיםה קניתה SF2 ב50 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה, שלחתי מייל לCODEGEN וזה מה שהם שלחו

"

Dear sir,

Thank you info!

80mm fan :

DB: 27.39

RPM: 2500 +/- 10%

CFM: 30.24

Best regards!

David/Sales department

Codegen Electronic(Shenzhen) Co.,Ltd.

Tel: +086 0755 27884499

Fax: +086 0755 27884136

Website: www.codegenworld.com

E-mail:david@codegensz.com

"

נתונים פסדר, לא רועש (את זה ידעתי קודם...) וגם דחיפה בסדר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה באת להגיד בזה

זה ידוע שהסמארט פאן מאורר מרעיש בטירוף אבל יש לו דחיפת אוויר רצחנית אני עובד איתו על 2800-3300 סלד ביומיום

כרגע הסמארט והספארק שלי מונחים בערמה (כתומה) על השולחן כי אני בניסיונות לחיות עם גנ'ריים זה לא ממש הולך כי הטמפרטורות קופצות לשמיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...