העברת ווינדוס לכונן SSD - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העברת ווינדוס לכונן SSD

JustNo

Recommended Posts

שלום,

יש לי מחשב נייד מסוג v570 שיש בו כרגע 7 חוקי (OEM) ,שעוד לא הסכמתי בו לשדרוג לווינדוס 10.

אני רוצה קצת לשדרג את הלפטופ , לכן אני הולך לנתק כונן הCD ולשים במקומו CADDY שיחבר את הכונן הקשיח (שכרגע מכיל את הווינדוס) ,בזמן שבמקום הדיסק הקשיח אחבר חדש. אני כמובן חותר לזה שארצה שהווינדוס יהיה מותקן על הSSD , שיוגדר כראשי . בסופו של דבר ארצה שזה יהיה ווינדוס 10 ,אבל זה לא משנה אם קודם הוא יהיה 7 ואז ישודרג, העיקר כמובן שהווינדוס יעלה מה . מה האפשרויות שעומדות בפניי כדי שזה יעבוד ? רעיונות?

(מקווה שהסברתי את עצמי , אם לא אשמח לתקן)

תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

1. איך אני יכול להשתמש בתוכנות שכפול ? כשאני עושה את ההחלפה הפיזית , המחשב יוכל לעלות דרך הכונן הישן שיימצא במקום הכונן האופטי ? 

וגם - הכונן הישן הוא 750GB, שנגיד תפוסים כ500 ממנו, והכונן החדש יהיה 250 בערך, איך זה יסתדר ?

2. במידה והשכפול הצליח , לא יהיה מצב שהמחשב יעלה עם 2 ווינדוסים זהים מותקנים על 2 כוננים נפרדים ? איך זה יעבוד ?

3. אני הייתי מעדיף לא לשכפל אלא להתקין התקנה נקיה אם יש אפשרות כזאת, כדי לשמור על הכונן החדש "נקי" . אני גם אפרמט לאחר מכן את הכונן הישן

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תוכל להעתיק 500 גיגה ל  250

היות ואתה ממילא מתכוון לפרמט הכל אני הייתי משתמש במחיצת השיחזור

שקיימת במחשב.  אתה יכול לגבות עם תוכנה של את מחיצת השיחזור 

לתקליטורים.  תתקין את ה במקום הקשיח הקיים ואז דרך הגבוי שהכנת

חלונות תותקן על ה   למצב שבו קנית את המחשב. לאחר מכן תחליף הקשיח הישן עם הכונן האופטי ותפרמט אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנית טובה ,ניסיתי להמנע ממנה כי הכונן האופטי מקרטע מאוד ואני לא סומך על הצריבה שלו (אם יצליח באמת לצרוב...)

במידה ואשתמש בדיסקים , ואתקין מחדש 7 בהגדרות היצרן - האם עדיין יוצע לי לשדרג לווינדוס 10?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...