SSD ל LATITUDE E7470 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SSD ל LATITUDE E7470

I7210I

Recommended Posts

שלום

יש ברשותי מחשב נייד latitude e7470 ואשמח לדעת איזה בדיוק אני יכול להחליף לו בכדי להגדיל את הנפח שלו

ראיתי שכתוב שיש לי את 

Solid State Drive, 256, S3, 2280, SNDSK, X300

אבל ראיתי שפה יש סוג אחד

http://www.dell.com/support/manuals/us/en/19/latitude-e7470-ultrabook/Late_E7470_OM/Removing-the-Solid-State-Drive-(SSD)?guid=GUID-5498F701-E00C-4B15-9C37-7E7943F39148&lang=en-us

ופה

http://www.dell.com/support/manuals/us/en/19/latitude-e7470-ultrabook/Late_E7470_OM/Removing-the-optional-PCIe-SSD?guid=GUID-B39DD06A-93E6-421C-ACA7-3AF287798C01&lang=en-us

יש סוג שני 

אחד PCIE והשני רגיל שונה כנראה

אם ככה מה עדיף מבין שניהם?ומה ההבדלים במהירות ומה ההבדלים הפיזיים ומה יהיה זול ומהיר? והאם אני צריך 2280?2260?PCIE?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש למחשב שלך שני סלוטים של M.2 ככל הנראה. אחד מתחבר לבקר SATA ואחד PCI Express using AHCI. כרגע יש לך את הראשון. אם אתה רוצה להגדיל את הנפח הכי טוב (ומהיר) יהיה להוסיף אחד מהסוג השני ולהשאיר את השני ככונן D (או לקחת אותו למחשב אחר, יש מתאמים גם לנייח). לא ברור לי האם הסלוט השני תומך ב או לא (נראה שלא). אם כן זה מאוד נחמד ושווה את תוספת המחיר. 

כדי לוודא את זה (ולא שמדובר בשני וריאציות) הכי טוב שתעלה תמונה איכותית ומפוקסת של שני האיזורים הנ"ל שתצלם על הלוח שלך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון: 

יש למחשב שלך תמיכה ב , אולי אפילו בשני הסלוטים (ואולי גם באלו של ה Wifi וכו'). 

את ה הישן אתה יכול להשאיר לתוספת נפח או להוציא כנ"ל. חדש תוכל לקנות SAMSUNG 950 PRO עד 512GB. לא זול אבל שווה. 

אגב, נראה מחשב מדהים. תתחדש. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן המחשב הוא משהו מיוחד חיכיתי לדגם הזה הרבה זמן,

שאלתי את בארה'ב את הענין וזה כמו שכתבת, חריץ אחד שהוא m 2. ואחד נוסף שהוא pci e לפי דבריך זה מהיר יותר אני מבין?

ואשמח ללינק של למשל למה שאני צריך שאני אדע,

עוד לא פתחתי את המחשב כי אני בודק את עניין האחריות בזה.

למה עדיף להוסיף מאשר להחליף את הקיים?לא יותר מהיר הקיים?

תודה רבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם M.2, השאלה למה הם מחוברים. אולי חלק PCIe ואולי כולם. ה PCIe מהיר בהרבה (אם מחברים אליו תואם ולא רגיל). 

לינק:

http://www.amazon.com/Samsung-Series-512GB-PCIe-NVMe/dp/B01639694M

וקצת יותר זול:

http://www.ebay.com/itm/Samsung-950-PRO-512-GB-M-2-2280-PCIe-NVMe-SSD-MZ-V5P512BW-Factory-Sealed-/151992621135

ב 90% זה לא מזיק לאחריות כי הסדרות העסקיות מיועדות לתחזוקה עצמית (כמובן אם אתה גורם נזק האחריות תכסה את זה רק אם יש לך אחריות לנזק). תבדוק.

היות ויש לך שני סלוטים אתה יכול להוסיף את המהיר מהקיים בסלוט השני המהיר בלי להוציא את הראשון ותהנה מתוספת נפח. כמובן שתצטרך להתקין את מערכת ההפעלה על השני. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רגיל לכל דבר כמו שיש לך עכשיו. אתה יכול להשתמש בו כנראה, אבל הוא מהיר רכמו מה שיש לך כבר, לא יותר. בנוסף, אולי הוא לא יעבוד בסלוט הנוסף ותצטרך להוציא את הקיים ותרוויח תוספת נפח של 256GB בלבד.

אם חשוב לך רק שדרוג הנפח ופחות המהירות אתה יכול לקנות את הSSD שקישרתי אליו אך את גרסת ה 256GB. כך יהיה לך כונן C מהיר מאוד לתוכנות  ומערכת ההפעלה, ו 256GB נוספים ב D עם הכונן שיש לך כבר, שגם די מהיר אך פחות מה NVMe בשביל הקבצים וכדו', וגם זה לא יעלה כל כך יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך עוד נפח לקבצים ומכונות וירטואליות אולי אז הייתי מוסיף עוד 500 GB למחשב בPCIE כדי לנצל אותו פשוט במקום לוותר על הקיים כיום 

אז השאלה מה אני יכול לשים שם , היה לי עד היום במחשב אחר 2.5 850 EVO רגיל ולא PRO ועבד מצויין אז אני חושב שזה בסדר  :)

לכן אשמח לאיזה של 500 לנפח בעצם.

אם היו שמים את הסמסונג בתור הSSD של המערכת זה היה יותר מהיר לדעתי 

אבל זה מה יש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת בקלות אם זה אפשרי. פשוט תפתח את המחשב (אחרי שתבדוק בקשר לאחריות), תעביר את הקיים לסלוט השני ותבדוק אם זה אפשרי פיזית והאם המחשב עולה. אם כן הוא תומך גם ב רגילים ואתה יכול לקנות את ה 850 Evo. 

אתה יכול להעביר את המערכת הפעלה אליו. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלוש ל SSD רגיל, 2 ל PCIe. אבל פיזית אפשר לחבר כנראה את ה SSD הרגיל לזה של ה , כי הרי אין פלסטיק שמונע (בשונה מלהפך). השאלה אם יש תמיכה לאחור וזה עובד גם עם רגיל. לכן כדאי לבדוק אם הקיים עובד שם. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...