Yet another modding project - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Yet another modding project

Greave

Recommended Posts

אהלן אהלן חברים,

סוף סוף סיימתי את הפרוייקט שלי, וכמובן שהמקום הראשון שבאתי לפרסם בו את התוצאה הוא המקום בו קיבלתי את ההשראה.

לא מדובר במשהו גרנדיוזי (ראה: פרוויקט ספיידי), אלה בטעימה קטנה שככל הנראה תביא ליצירה של פרוייקטים אחרים...

לפני שאפרסם את התמונות רציתי להודות לאנשים שעזרו - alianyn על הטיפים המצויינים שאפשרו את קיום הפרוייקט, בנצי - על העצות בקשר לקנייה מג'אב וIDO K (שיותר הדאיג אותי בקשר למכס, אבל אף על פי כן - עזר). כמובן תודה לחברים מהשכונה Dabear וTman על התמיכה הנפשית 8)

תהנו ;) ;D

image.php?x=11586

הפינה שלי :)

image.php?x=11584

image.php?x=11585

הסופרטאלנט בזוית סקסית...

image.php?x=11587

החיתוך שנעשה בגג, השירטוט נעשה ע"י חבר (שחטף על כך שלא יצא הכי סימטרי >:() - והחיתוך בוצע על ידי בעזרת דרמל.

image.php?x=11588

הדברים הרגילים - שלעזאזל נראים כ"כ טוב :P

image.php?x=11591

image.php?x=11592

image.php?x=11590

אין לי מושג למה החלק העליון נראה 'סמוקי', אבל בכל מקרה הנה דוגמן העל, ה-9800 שלי :-*

image.php?x=11589

Aerogate II - דואג שבלילה אני ארדם. יעזור בעתיד הלא רחוק ל-OC בטוח...

סרטון קצר על ה-AG2 תוכלו להוריד מפה (קליק ימני>שמור כ... - דרוש נגן כמו קוויק-טיים או רייל-פלייר כדי להריץ): http://www.members.lycos.co.uk/csboy4ever/DSCN0588.MOV

עד לפעם הבאה :)

תגובות יתקבלו בברכה...

עריכה: ניסתי עם שרת אחר, מקווה שיעבוד עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הוא יכול להגיב אם אין תמונות!?

אולי התמונות בהתחלה לא עבדו, אז עבדו ואז שוב לא עבדו?

הגיוני? נראה לי שכן..

בכל מקרה, מארז פצצה!!

הUV שלך יפיפה, והגג שלך ממש ממש מדהים !!! :o

קבל ח"ח על העבודה והביצוע היפיפה!

רן. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט יפה אבל יש לי כמה "הארות" (הכל ברוח טובה כמובן במטרה להביאך לתוצאות טובות עוד יותר)

לא הבנתי בגג למה יש שם חלק עקום מעט..? תנסה ליישר אותו אם תוכל.

לא כל כך שמים לב לUV... ואני ממש לא אוהב שהקטודה צמודה לחלון כי זה מסנוור ונותן אפקט לא יפה.

כמו כן רצוי לשים היטשרינקים על הסליבים, ולסדר קצת את החוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

נראה לי שהכל אמור לעבוד עכשיו, הסרטון הועבר לשרת של בנצי (תודה ד"א).

הייתי עושה את זה קודם אבל האתר לא עבד כל הצהריים :-[

בהחלט יפה אבל יש לי כמה "הארות" (הכל ברוח טובה כמובן במטרה להביאך לתוצאות טובות עוד יותר)

לא הבנתי בגג למה יש שם חלק עקום מעט..? תנסה ליישר אותו אם תוכל.

לא כל כך שמים לב לUV... ואני ממש לא אוהב שהקטודה צמודה לחלון כי זה מסנוור ונותן אפקט לא יפה.

כמו כן רצוי לשים היטשרינקים על הסליבים, ולסדר קצת את החוטים.

חלק עקום? לא בדיוק מבין למה אתה מתכוון - אם זה על העובדה שנראה כאילו הגג 'מרחף' - אז אני יכול להסביר. העדפתי שלא לקדוח יותר מדי חורים בגג מלבד החיונים, כך שבעצם הפרספקט מוחזק אך ורק ע"י הארבעה ברגים של המאורר...כמו כן מכיוון שהמארז נמצא על הריצפה כמעט ולא שמים לב להבדל בגבהים...

אני דווקא די מרוצה מהאפקט והמיקום של הקטודה, ועל סידור חוטים יסודי כבר חשבתי וכנראה שאפנה לזה זמן מתישהו בקרוב.

תודה על ההערות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על המחמאות מההתחלה :-[

שנית - חיתוך מ ע ו ל ה - סחטיין על הצורה - ממש ממש יפה - משתלב מעולה עם הדוגמא של הגריל.

לגבי החלק ה"מרחף" אני מבין שלא רצית לקדוח וברור גם למה (רק היה הורס את החיתוך היפה הזה). אבל יש אמצעי חיבור חוץ מברגים ;) סופרגלו מושלם לדברים כאלה - נקודה קטנה של דבק במקום דיסקרטי וזה נראה כאילו הכל מחובר...

בהצלחה בהמשך וסחטיין על הביצוע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל ח"ח, ביצוע מרשים ביותר אהבתי!!!

גם אני עכשיו התיכנון של חלון+מאוורר בגג, אבל לא ניראה לי אני יגיע לביצוע כזה.

אם איזה כלי עשיתה את העבודה?,דרמל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...