המסך נכבה לאחר 15 דקות, וסתם ככה נדלק - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסך נכבה לאחר 15 דקות, וסתם ככה נדלק

amnesia

Recommended Posts

אני משתמש בתוכנית high performance ללא מצב שינה, שומר מסך (רק נעילת מסך ללא שומר מסך) לאחר 5 דקות וכיבוי מסך לאחר 15 דקות.

עכשיו מאז ומעולם היו פה ושם קטעים שהמסך היה נדלק, ומציג בחזרה את השומר מסך, אבל בימים האחרונים המסך שלי בפרנזי רציני.

כשאני פרנזי אני מתכוון, עוזב את המחשב, מתחיל שומר מסך (מה שאומר שאין בעיית IDLE), אחר כך המסך נכבה אוטומטית.. ואז אחרי שעה פתאום נדלק המסך (המחשב לא במצב שינה, רק מסך כבוי אוטומטית), ניסיתי לכבות את העכבר, עדיין קורה.

מה הולך פה?

powercfg -requests הכל none.

powercfg -lastwake אומר שהספירה היא 0.

אני לא לא מבין מה הולך פה, אין שום דבר שמרעיד את המחשב, ניסיתי אפילו לכבות את המזגן בחדר, פשוט הזוי לחלוטין.

יש למשהו רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

הפקודה מציגה מצבי שינה ולא קשורה למסך עצמו.

הכי פשוט ומהיר זה  לנסות עם מסך אחר.

איך זה קשור למסך אחר? זה קשור אך ורק לחיבור בין הווינדוס לעכבר ולמקלדת לא? הרי המסך לא באמת נכבה הווינדוס מציג לו מסך שחור לא?

וואו איזה קטע חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

יכול להיות שמוגדר לך wake on lan?

נסה לנתק לא רק את העכבר אלא גם את חיבור הרשת.

הדבר הראשון שניסיתי, ביטלתי את ה let this device wake up... של הכרטיס , כמובן שעדיין קרה.

עכשיו חזרתי הביתה אני יעביר את המסך מפה למחשב השני ונראה מה יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amnesia

הדבר הראשון שניסיתי, ביטלתי את ה let this device wake up... של הכרטיס , כמובן שעדיין קרה.

עכשיו חזרתי הביתה אני יעביר את המסך מפה למחשב השני ונראה מה יהיה.

אני לא מדבר על זה, יש הגדרות wake on lan בביוס... נסה לנתק את חיבור הרשת פיזית בשביל להיות בטוח. כמו כן נתק גם את העכבר פיזית מהכבל , לא רק לכבות אותו מאיזשהו כפתור כיבוי שאולי יש עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קטע ממש מוזר, החלפתי בין שני מסכים משני מחשבים, ופתאום גם המסך שלי וגם המסך השני עבדו כמו שצריך ואף אחד מהמסכים לא נדלק.

האם יכול להיות שניתוק המתח של המסך איפס את המסך? כי הבעיה לא חזרה נכון לעכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עדכון זה חזר שוב די מהר, החזרתי את המסכים והפעם ניתקתי את הכבל LAN ואת כל השאר חיברתי ועכשיו זה לא קורה יותר, כבר איזה 10 שעות לא נדלק פעם אחת.

אין לי WOL בביוס z77x-d3h

איך מתקדמים מפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בגלל ה- Intel Smart Connect Technology - קרא במדריך החל מעמוד 76 ->

http://download.gigabyte.asia/FileList/Manual/mb_manual_ga-z77x-d3h_e.pdf

כמו כן, עפ"י אותו מדריך יש מצב של wake on LAN אם ה- ErP במצב ברירת מחדל -> Disable (עמוד 56 במדריך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HelpSupport

אולי בגלל ה- Intel Smart Connect Technology - קרא במדריך החל מעמוד 76 ->

http://download.gigabyte.asia/FileList/Manual/mb_manual_ga-z77x-d3h_e.pdf

כמו כן, עפ"י אותו מדריך יש מצב של wake on LAN אם ה- ErP במצב ברירת מחדל -> Disable (עמוד 56 במדריך).

ה ERP אצלי מבוטל בברירת-מחדל אבל אין אפשרות ל WOL ואני לא רוצה לאפשר ERP כי הבנתי שזה גורם לרכיבים מסויימים לא לעבוד כמו שצריך.

לא התקנתי אף תוכנה שהיא לא דרייבר הכרחי, כמו  Intel Smart Connect Technology .

אבל זה ממש מוזר כי מאז שניתקתי אתמול את הכבל והיום החזרתי, זה לא נדלק פעם אחת, החזרתי את הכבל החזרתי את הכל כמו שצריך וזה לא נדלק פעם אחת משעה 12-1 בצהריים.

מה הקטע?

עריכה: אז לא הבנתי, בשביל למנוע מ WOL להפריע אני צריך לאפשר ErP? זה אומר שגם לא אוכל להעיר את המחשב עם המקלדת או העכבר.

כי אין לי אפשרות של ממש ל WOL.

עריכה 2: ביטול ErP נוגע רק ל S5 שזה כיבוי מוחלט של המחשב, אני מדבר על מצב שבו המחשב עובד עם מסך כבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...