מסך לחבר - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך לחבר

Rockstatement10

Recommended Posts

אני יוצא מנקודת הנחה בדברים שלי שהיה לו לפני כן מסך FHD.

אם הרזולוציה תישאר זהה הגודל לא משנה בכלל.

אם אתה מתכוון במילה איכותי, לרזולוציה גדולה מFHD אז כן. הוא יצטרך להתפשר במשחקים מודרניים בהגדרות כאלה ואחרות בנדיבות.

7950 הוא כרטיס FHD נחמד, ולא מתאים כל כך ללמעלה מכך ושם הוא יתקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כדאי לו לקנות מסך עם רזולוציה גדולה מFHD, אם הוא לא מתכוון לשדרג כרטיס מסך בזמן הקרוב.

את השדרוג בחוויה הוא יראה בכל מקרה כי גם עם FHD הוא עולה במדרגה. 

בנוסף, מה מרחק הצפייה המתוכנן?  אילו משחקים הוא משחק (רשת / סינגל)? 

סתם בשביל הקטע, פינקתי את עצמי עם ''50 סינית הכי זולה שיכול להיות לחדר (עלה לי 1700) והיא ממש ממש טובה בגיימינג.

מחובר אליה וגם מחשב גיימינג ואני מרוצה עד הגג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא כן מתכוון לשדרג, אז איך שבא לו זה לכאן וכאן.

עד השדרוג המחשב קצת יתקשה בכותרים חדשים ובהגדרות גבוהות, אבל מן הסתם שאחרי השדרוג הוא יקבל חווית משחק כיפית מאוד.

אגב, 3470 זה מעבד מספיק טוב כדי לסחוב כרטיסים יותר רציניים כגון 980 או אפילו 980TI (יש לי בדיוק אותו מעבד ואני מבסוט עליו אש).

אם הוא רציני, אני אישית במקומו, הייתי הולך על מסך קצת יותר צנוע, וביתרת הכסף ובתוספת מכירת הכרטיס הנוכחי הייתי משדרג לכרטיס מסך יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OvO

אם הוא רציני, אני אישית במקומו, הייתי הולך על מסך קצת יותר צנוע, וביתרת הכסף ובתוספת מכירת הכרטיס הנוכחי הייתי משדרג לכרטיס מסך יותר טוב.

ככה הוא ישאר עם מסך לא משהו וכרטיס מסך שלא יממש את הפוטנציאל של המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של d3mo-killer

ככה הוא ישאר עם מסך לא משהו וכרטיס מסך שלא יממש את הפוטנציאל של המסך.

יש סתירה רצינית במשפט שלך...:huh:

מצד אחד אתה אומר שהוא יישאר עם מסך לא משהו, ומצד שני הכרטיס לא יממש את הפוטנציאל שלו?

בעוד שאני אמרתי שהוא ישדרג גם מסך וגם כרטיס (ומן הסתם התכוונתי שהוא יעשה זאת בצורה ששניהם יתאימו אחד לשני).

לפותח השרשור, אם זה עיקר הגיימינג שלו, דווקא אני לא חושב שתהיה בעיה עם רזולוציה גבוהה מFHD בשילוב עם 7950.

(לא שיחקתי בFIFA שנים, אבל אני חושב שהמשחקים האלה לא כבדים כל כך שמשהו יתקן אותי אם אני טועה).

לשאר, מן הסתם זה משתנה ממשחק למשחק אבל הממוצע של ההגדרות יהיה נמוך.

כדאי לשקול OC נדיב לכרטיס, ה7950 הוא אוברקלוקר מצויין! (זה יעזור אם בכל זאת תלכו על המסך הזה).

להמליץ על מסך אחר אני לא ממש יודע, אינני מתמצא בדגמים (או אפילו על זה כמוצר איכותי או לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...