מפרט שדרוג למחשב לצורכי פוטושופ. תקציב 5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט שדרוג למחשב לצורכי פוטושופ. תקציב 5K

Uri Avitan

Recommended Posts

יש לי כיום מחשב עם I7 860 2.8.

זיכרון של 16 ג'יגה ב4 סטיקים.

כרטיס מסך ATI 4830 א םאני לא טועה.

SSD של CRUSIAL M4 128GB.

שימוש מרכזי למחשב הוא פוטושופ!

אני עובד עם קבצים די גדולים אז אני חושב שהגיע זמן לשדרגת :)

השאלה היא האם כדאי להמתין למעבדים החדשים של שיגיעו עם כרטיס מסך מובנה שיוזיל ויזרז את העבודה? (המחשב ממש לא צולע כיום,,,,,סתם בא לי להתחדש)

אם לא אז מה אתם ממליצים כדי לעבוד עם מערכת הכי מהירה שרק אפשר לטובת בתקציב של 5K? אני גמיש אם זה יעשה את החיים קלים יותר.

בברכה,

אורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע, הכרטיסים של הגיעו עם גרפית טובה מאי פעם.

אני לא יודע אם כדאי לך לבנות על הליבה הגרפית של המעבד. יש לך תקציב אשר מאפשר להכניס כרטיס די חזק .

אתה יכול גם להוסיף כרטיס מסך דוגמת HD7870/7950 שיש אותם במחיר מעולה במציאון של KSP או המקבילים שלהם שהוא הr9 280 שיהיה שדרוג די גדול ועדיין אני לא חושב שיהיה צוואר בקבוק לכרטיס וזה יזרים 'דם חדש' למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nargsi

כרגע, הכרטיסים של הגיעו עם גרפית טובה מאי פעם.

אני לא יודע אם כדאי לך לבנות על הליבה הגרפית של המעבד. יש לך תקציב אשר מאפשר להכניס כרטיס די חזק .

אתה יכול גם להוסיף כרטיס מסך דוגמת HD7870/7950 שיש אותם במחיר מעולה במציאון של KSP או המקבילים שלהם שהוא הr9 280 שיהיה שדרוג די גדול ועדיין אני לא חושב שיהיה צוואר בקבוק לכרטיס וזה יזרים 'דם חדש' למחשב.

תודה!

השאלה היא היא איזה כרטיס אופטימלי בתקציב שלי עבור פוטושופ?

כמו כן איזה מפרט נוסף כדאי למעט הכרטיס לעבודה אופטימלית בפוטושופ?

בברכה,

אורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני לא יודע מה זה בשבילך. מה אתה באמת צריך בפוטושופ. כי אם אתה עורך ברמה מאוד גבוהה אז הסיפור שונה.

בוא נתחיל משאלה כזו, המחשב שלך עכשיו לא מספק אותך ? עד כמה :?

ויש טופס בנעוץ מלא אותו בבקשה זה יקל על החבר'ה כאן :)

תכלס ממה ששמעתי על מחבר טוב שמתעסק בתחום, כל עוד אתה לא מתעסק בתלת מימד בקטע הזה לא צריך לדאוג יותר מדי, אבל הוא מטחנה של ראם והדגש הוא לפחות 16 ראם.

(הוא הרגע התקשר למשהו אז שאלתי אותו )

הוא גם אמר לי שרצוי שיהיה 1-2GB של Vram אבל הוא ממש לא סגור על זה ולכן אני משאיר את זה בסימן שאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה למגיבים!

פוטושופ לצורך עריכה מקצועית של קבצים ממצלמה עתירת פיקסלים,,,,מה שאומר קבצים ענקיים!

כרגע המחשב זז סבבה אבל השאלה היא מה כדאי לשדרג לחוויה מהירה יותר?

בברכה,

אורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...