בעיה ב-VOD של יס (האם הבעיה עם שימוש ב-DNS לא של הספקית עדיין קיימת?) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ב-VOD של יס (האם הבעיה עם שימוש ב-DNS לא של הספקית עדיין קיימת?)

Splashy

Recommended Posts

יש לי בעיה ב-VOD של יס שבאמצע תוכנית (זה קרה בכמה סדרות שונות ולא רק באחת), המסך נהיה שחור וצריך לחזור אחורה לשידור החי כי הממיר לא מגיב לפעולה אחרת. 
דיברתי עם 3 נציגים של יס, אמרו לי פעמיים לעשות איפוס לממיר, איפוס לדיסק הקשיח וכלום לא עזר. 
בסוף קבעו לי טכנאי להחלפת הממיר. מדובר בממיר יס מקס טוטאל. 
קודם השתמשתי ב-DNS של OpenDNS שהגדרתי בראוטר אבל כשהשתמשתי באינטרנט ב-Wifi בסמארטפון זה עשה לי בעיות ואתרים לא נפתחו אז החזרתי ל-DNS של הספקית ועכשיו גם הגלישה בסמארטפון השתפרה וגם ה-VOD עובד טוב, לפחות ממה שראיתי בזמן קצר, כמובן שאני אמשיך לעקוב אחרי זה לאורך זמן ואראה אם אכן הבעיה נעלמה. 
שאלתי היא, האם אכן זה יכול להיות קשור לשימוש ב-DNS לא של הספקית או שיש בעיה בממיר או בראוטר? 
ועוד שאלה, האם כדאי באמת להשתמש ב-DNS של OpenDNS או של גוגל? האם זה באמת עדיף על ה-DNS של הספקית? 
במידה וכן וזה בעייתי עם ה-VOD של יס, אוכל לנסות להגדיר את ה-DNS של הספקית (014) בממיר. 
אודה לעצתכם. תודה מראש. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סביר שזה קשור לdns

סביר להניח שהממיר מתקשר עם IP ולא עם url

כמו כן, אחרי שכבר בוצעה "ההמרה" מurl לIp, התפקיד של הdns נגמר.

המרה ראשונית אם היתה כזאת בוצעה כי התחלת לראות ורק באמצע זה הפסיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ה-DNS של OpenDNS היו לי בעיות בגישה לאתרים בסמארטפון, בגלל זה חזרתי ל-DNS של 014. 

הבנתי שה-DNS של OpenDNS או של מגנים מהתקפות פישינג, זה אחד היתרונות שלהם. האם יש דרך אחרת להתגונן מפישינג חוץ מלנהוג בזהירות (זה בכל מקרה) ולהחליף DNS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שעמרי כתב לא סביר שזה הDNS

אם את לא חוששת לפרטיות שלך תוכלי לעבור לDNS של לפחות בשביל הנסיון.

מתקפת פישינג: להשתמש בדפדפן מעודכן, בפרוטוקול https ואם הדפדפן מתלונן לא להכנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...