בחירת שלט משחק למחשב - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת שלט משחק למחשב

sanchouz

Recommended Posts

שלום

כרגע אני עם Logitech F710 כבר כמה שנים טובות . הוא בסדר אך יש בו כמה חסרונות, בגלל זה אני רוצה להחליף אותו. הוא מאבד קליטה לפעמים. כפתורים נתקעים(נשחקו כבר עם הזמן). יש דילאי(delay) בגלל שהוא . והחלפת מיצבנת

אני חושב ללכת על משהו חוטי הפעם:

Razer Sabertooth

Xbox One Controller

או אלחוטי(אם הם יותר טובים ממה שיש לי עכשיו):

SteelSeries Stratus XL

Steam Controller (רק אני לא יודע איפה קונים אותו)

מה אתם ממליצים, יש לכם ניסיון איתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית יש את השלט של ה- ONE ואני מרוצה ממנו.

אני אישית תמיד בדעה של חוטי ולא , אם זה בבקר, במקלדת, או עכבר (לגיימינג).

מחיפושים ברשת ניראה שהשלט של לא רע בכלל.

אבל יש פה גם את עניין המחיר, שאני לא יודע אם הוא מצדיק את הפער במחיר מול ה-XBO.

לא שמצאתי בכלל חיסרון בשלט של ה-XBO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלך או על הקונטרולר של האקסבוקס וואן או זה של הפלייסטישיין 4. אין טעם או יתרון לקנות קונטרולר של חברה אחרת. יש לך אפשרות גם לקנות את זה של האקסבוקס 360 ולחסוך קצת. אני משתמש בו עד היום לפיפא 16 ואססין קריד והוא מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים איתך, ברק. בהחלט יכולים להיות יתרונות לקנות בקר של חברה אחרת. קודם כל, הם יכולים להיות זולים משמעותית. בחלק מהדברים הם גם יכולים להיות יותר טובים.

למשל הDPAD של בקר הXBOX 360 הוא גרוע ביותר. אם אתה משחק במשחקים שדורשים בעיקר DPAD, אז בערך כל בקר אחר עדיף על זה של הXBOX 360. לעומת זאת, הסטיקים האנלוגיים שלו מצוינים.

ממה שאני מבין, הXBOX ONE משפר את הDPAD באופן מורגש, וכך הופך לבקר אוניברסלי יותר. אבל שוב - המחיר גבוה.

אם אתה מוצא את עצמך מערבב כותרים חדשים (כאלה שמשתמשים בXINPUT) וישנים (DIRECTINPUT), אז יש בקרים (של וSPEEDLINK, ואולי עוד כמה) שמכילים מתג חומרה שמחליף בין שתי האפשרויות, ואז אתה מקבל תמיכה מלאה בכל משחק בערך, בלי הצורך להתקין שום דרייבר מיוחד / תוכנת אמולציה. הבקרים של וסוני לא מכילים אפשרות כזו.

כמו כן, שאלה נוספת ששווה לתת עליה את הדעת היא קונפיגורציה מועדפת של סטיקים - האם אתה מעדיף אותם זה לצד זה עם הDPAD למעלה (כמו בPS) או שהDPAD ימוקם מתחת לסטיק השמאלי (כמו בXBOX).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות. 

אתייחס לכל השאלות:

1) אני משחק בעיקר בNBA 2K.

2) אין לי כל כך צורך ב DPAD . ובבקר שי לי עכשיו  Logitech F710  הוא גם לא משהו בכלל.

3) רוב השימוש שלי בסטיקים אנלוגיים. אני לא חושב שזה בעיה כשהסטיקים לא זה ליד זה כמו שיש לי עכשיו. אפשר להתרגל לדעתי.

4)בקשר למחיר:  XBOX ONE  יותר זול מזה של . על  XBOX 360  אני בכלל לא שאלתי בהתחלה(אין צורך להתייחס אליו).

5) מאז שקניתי את הבקר שלי העברתי אותו למצב XINPUT ולא השתמשתי אפילו פעם אחת ב DIRECTINPUT .

שאלה שלי האם יש למישהו ניסיון בכלל עם  Razer Sabertooth ?

בקשר לאלחוטיים:  מישהו בכלל ניסע את   SteelSeries Stratus XL או בכלל עדיף לחכות ל  Steam Controller ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי קונה את השלט של הXBOX360/ONE.

שנים שיחקתי במחשב עם הג'ויסטיק הקלאסי, שדומה בעיצוב לזה של הPS3. אבל מאז שיש לי , אין שום ספק שהשלט של הXBOX הרבה יותר נוח, הסטיקים הרבה יותר נוחים 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...