מחשב חדש(פחות משבוע), סובל מ״קפיאה״ פתאומית - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש(פחות משבוע), סובל מ״קפיאה״ פתאומית

avinin1

Recommended Posts

שלום לכם ערב טוב

רכשתי מחקב מבוסס i7

עם 980Ti של ג׳יגה בייט

לוח אם h170 gigabyte

Seasonic 660w 80 gold

250 של סמסונג

2 טרה של סיגייט

16gbשל קינגסטון hyperx

התקנתי עליו 7 הום פרימיום 64 מדיסק

התקנתי את כל העדכונים חוה כולל ווינדוס

המחשב עובד מצויין עד בסביבות השעה/כמה שעות ואז הוא פשוט קופא בקטע שצריך ריסטרט, בעת גלישה ולא בהכרח בעת משחק

המחשב נקנה בחברה מומלצת פה בפורום לפני שלושה ימים

איך אני מאבחן מה הבעיה?

טמפרטורות אני די בטוח שלא כי יש והמחשב נתקע בשימוש משרדי ולא במשחק

תודה מראש ואחלה ערב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלפ סופורט-תודה על התגובה המהירה אך אני מעדיף שלא להתעסק בחומרה כרגעולהשאיר את זה לחנות אם כבר..

דיברתי עם החנות ממנה קניתי ברביעי והוצע לי לשנות לווינדוס 10 בגלל חוסר תאימות מלא של המערכת לווינדוס 7. ידעתי שזה שטויות אבל בגלל שאין לי מה להפסיד עשיתי זאת. עדיין אותו הדבר

היום, אחרי שניסיתי בסופש כל מיני דברים על מנת להתגבר על העניין ועדיין ללא הצלחה, שוב התקשרתי לחנות וחזר אליי ״טכנאי״ (אחד מהחבר׳ה שם שעבר איתי על המפרט במייל)שאמר שזה נשמע כמו בעיה של memory leak.. עברנו על כל מיני תהליכים ועל כמה הם לוקחים ונאמר לי ממנו שכל הדלקה עליי לכבות את אחד מה-svchost שלוקח הכי הרבה , וזה יפתור לדעתו את הבעיה. ה-CPU עובד על 2% קבוע והוא לא מהווה בעיה. כמו כן הומלץ לי לבצע burnin test דרך תוכנה ונמצא שהכל תקין. וכמו כן לבטל לגמרי את הwindows defender כי הוא עושה בעיות עם משחק מסוים שהורדתי מהטורנט - עשיתי הכל ולאחר עשר דקות שוב המחשב קפא. 

המחשב אצלי מחר סה״כ שבוע.. עבר שני מערכות הפעלה 64 ביט, עדכונים של ביוס, הוט פיקסים של נבידיה/ גרסאות דרייבר יציבות, תוכנות לבדיקות דיסק ומעבד של , עברתי על הכבלים באופן פיזי לראות ששום דבר לא משוחרר. 

אובד עצות...ירד לי מהמחשב לגמרי

ערכתי את הכותרת והוספתי את גיל המחשב, כי אני מתחיל לבנות על להחזיר אותו לפני ה-14 יום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...