vpn בקונסולת משחקים - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

vpn בקונסולת משחקים

avi25

Recommended Posts

חברים יקרים שלום רב,

נחתה עליי צרה חדשה בעבודה בכך שעברנו לאינטרנט רימון וכמעט כל הרשת חסומה הרמטית.

עם המחשב הסתדרתי בכך שהתקנתי תוכנת , אך לגבי ה- ps3 שלי אני תוהה האם ניתן להתקין עליה גם איזשהו או איזה רעיון יצירתי שיפתח לי את האינטרנט בקונסולה.

כמו כן, באם ידוע לכם על קונסולה אחרת שאפשר להתקין עליה אשמח לדעת ואקנה אותה.

אודה לעזרתכם האדיבה

בברכה,

אבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, כל הכבוד שיש לך קונסולה בעבודה :)

מבחינת תוספים, אני לא חושב שיש דבר כמו Hola שמיועד לקונסולות (אולי יש פה רעיון לסטארטאפ....)

אם כל נושא הקונסולה חוקי וכשר אצלך בעבודה, דבר עם מנהל הרשת שלכם שיארגן לך בראוטר וסגור את הסיפור.

עוד רעיון, קצת עקום אבל יכול לעבוד - מהנייד שלך שאליו תתחבר הקונסולה, בלי לעבור בכלל דרך הרשת של העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שבעבודה זה בעיה אבל אני לא מכיר פתרון ישיר.

אם למחשב שלך שם יש חיבור רשת פנוי (וגם אם אין קל להוסיף כזה ב-USB) אז אתה יכול לחבר את ה-ps3 דרכו ל-. עקרונית אתה יכול גם להביא ראוטר נוסף שיש לך שליטה עליו, לחבר אותו לרשת הקיימת, להגדיר לו VPN ולחבר את הקונסולה דרכו זה לא חייב להיות הראוטר הראשי של העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

אני מבין שבעבודה זה בעיה אבל אני לא מכיר פתרון ישיר.

אם למחשב שלך שם יש חיבור רשת פנוי (וגם אם אין קל להוסיף כזה ב-USB) אז אתה יכול לחבר את ה-ps3 דרכו ל-. עקרונית אתה יכול גם להביא ראוטר נוסף שיש לך שליטה עליו, לחבר אותו לרשת הקיימת, להגדיר לו VPN ולחבר את הקונסולה דרכו זה לא חייב להיות הראוטר הראשי של העבודה.

אם אני מחבר את הps3 למחשב בכבל רשת הוא יקבל דרך ה- vpn? אם כן זה רעיון מצוין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
ציטוט של etal

הפתרון שאני מכיר הוא להגדיר את ה-VPN בראוטר ואז כל התקשורת שעוברת דרך הראוטר אוטומטית מנותבת ל-VPN

איך אתה מגדיר בראוטר, אתה פשוט שם את DNS של חברה חיצונית ב-DNS בראוטר או זה משהו אחר ?

ויש מכשירים שהם יעודים למה צריך אותם אם ניתן לעשות את לראוטר רגיל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...