svchot וירוס? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

svchot וירוס?

ryu

Recommended Posts

אני לא חושב שיש בעיה

אם האנטי וירוס שותק אז אני חושב ש זה בסדר. חוץ מזה אני מכיר את הפרוססים האלה.

יש וירוס דומה אבל אני לא חושב שזה מה שיש לך.

השאלה שלי היא האם אתה מרגיש שינויי כלשהו בביצועי המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשניים החדשים שיש לך שם, אין לי מושג. תעשה חיפוש ב- ותבדוק.

לגבי svchost.exe - אתה אמור לראות אותו רץ כמה פעמים ברקע. התפקיד שלו זה להיות ה- Service Host, ועל גביו רצים שירותים שונים. אם תקיש start->run -> services.msc, תוכל לראות רשימה של כל ה- Services שקיימים אצלך על המחשב. אם תיכנס למאפיינים של (למשל) Server או Secondary Logon, תוכל לראות שהם למעשה רצים על גביו. חשוב שלא תעשה שינויים בדברים שאתה לא מכיר שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר...

אם אתה חושב שזה וירוס אז כדי לך לבדוק את זה דרך תוכנת האנטי וירוס שלך. אם הוא לא ימצא כלום אז נסה לבדוק את המחשב שלך דרך האתר של "נורטון". אתה נכנס לשם דרך האנטי וירוס שלך ואז הוא יבדוק לך, לא רק , אלה גם טרוייניים!!! ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה האמת עליתי על זה מיד אחרי שבדקתי קובץ EXE שהורדתי (קובץ של איזו תוכנה) אז הוא לא התקין כלום אלה ישר פתח את הפרוסס הזה והפיירול (2002 של נורטון) כתב הודעה אדומה יעני HIGH RISK ושאל אם אני מאשר לתת לפרוסס הזה להיכנס לאינטרנט

ואמרתי לא לא...

בקיצור תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה בסוף הוא השתלט לך על המחשב או לא ? כי אני יומיים וחצי מתקין מחדש תאקס פי בגלל איזה וירוס. ועכשיו גם זה הופיעה לי פעם ראשונה. והוא משנה תשם גם, עם מוחקים אותו, אבל לא עד הסוף, היה לי גם iSVCHOST smss32 trini בסוף הרגתי אותו ידנית דרך הרג'יסטרי ומהתיקיה שבה ישב במצב בטוח. אנטי לא פועל כשהוירוס משתלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוא לא השתלט מחקתי אותו מהתיקייה של סיסטם32 וזהו הוא כבר לא על המחשב.

חוץ מזה שאין לי מושג מה הוא עושה.

למרות כשהוא פעל (svchot) אז לא יכולתי לשחק בכמה משחקים באינטרנט... יעני האינטרנט לא עבד במשחקים (כאילו שאני מנותק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש חמישה מאלו שהבחור מעליי תיאר כgood .

שניים מתוארים ב local service ו network service + שלושה system .

האם ישנה בעייה?

שים לב להבדל בין svchost שהוא חלק ממערכת ההפעלה ולגיטימי לחלוטין ל- svchot וכל מיני וריאציות אחרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...