שאלות על גוגל כרום - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות על גוגל כרום

SPONER

Recommended Posts

גוגל נדפק לגמרי , הוא מחסיר לי כרטיסיות/טאבים/לשוניות .  למשל רק עכשיו מתוך 35  שהיו לפני שעשיתי הפעלה מחדש, הוא שמר לי רק 23 :(

במחשב יש לי מספר פרופילים של ווינדוס, האם מחיקה של דרך "הוספה והסרה" בפרופיל 1 תמחק גם את מפרופילים 2 ו3ו4?

איך אני יכול למחוק את מבלי שהוא ישפיע על כל דפדפני כרום  שיש בכל הפרופילים במחשב?

ואני משתמש בתוסף Session Buddy שהודות לו אני מצליח להחזיר חלק מהגלישה . אני אומר "חלק" משום שהוא לא שומר את הפעילות שהייתה לי באותה כרטיסיה/לשונית/טאב ,ככה שאין דרך לחזור אחורה  באותה  כרטיסיה/לשונית/טאב ומאיפה שהגלישה הפסיקה זה כל מה שיש לי . ממש מבאס:(

אז הבנתי שאפשר לגבור על החיסרון הזה שלSession Buddy ,יש לגבות את כל תיקיית הUser Data .גבתי את התיקייה  ומערכת ההפעלה עצרה את העתקת התיקייה  והתבקשתי לסגור את הדפדפן .עשיתי זאת וקיצר לא הלך כל כך חלק . 

אחרי שהפעלתי מחדש את המחשב ,הפעלתי מחדש את כרום וראיתי שחסרות לשוניות  ,23 במקום 35. אז הפעם החלפתי בין תיקיית הUser Data שגבתי (35 טאבים/כרטיסיות /לשוניות /טאבים )לבין התיקייה העכשווית עם ה23 טאבים/כרטיסיות /לשוניות  ופשוט כלום , נפתח לי הכרום בדיוק כמו שנפתח עם התיקייה הקודמת ..משמע 23 לשוניות/טאבים

למה זה קרה ומה אני יכול לעשות להבא? מבלי לאבד את הגלישה שלי שוב...

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא פעם ה1000 ,טוב שלא הגזמת..

במקום לתת לי לנחש מה ההרגלים הדפוקים בגלישה שלי , אשמח אם תגיד אותם..

כמות הלשוניות שאני פותח ? אני עובד על זה ,אבל זה לא ממש הולך לי , לקרוא הכל בנושא שהתחלתי לקרוא ו"דחיתי", זה דורש ים זמן ואז אני מאותו נושא קופץ לתת נושא ואז חוזר חלילה- כן הרגל גלישה דפוק , אבל איך אפשר לא לקרוא את כל האינפורמציה שיש באותו נושא.. ולא לדחות את זה זה לא אפשרי...

ד"א לפני מספר שנים המצב היה חמור יותר , הייתי עובד על לא פחות מ5 דפים בכל אחד מעל ל20 , והכל היה טוב -אז כנראה ההרגל גלישה הזה הוא לא הבעיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להשתמש ב Pocket (בעבר נקרא Read it later). יש להם תוסף לדפדפן לשם שמירה לקריאה מאוחרת יותר, ויישומים לכרום ולניידים שמסנכרנים את הרשימה לקריאה מאוחרת, גם אופליין, עם מצב קריאה ומצב דף מקורי. ממליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית תודה רבה לך שאתה משתתף בדיון ,מעריך את זה מאוד:)

נשמע ממש נחמד , ואני אבדוק את זה עכשיו , אך זה לדעתי לא לגמרי הפתרון האולטימטיבי בשבילי מאחר ואני צריך גם את הפעילות באותה הכרטיסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...