בעיה| משחק לא עולה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה| משחק לא עולה

natee

Recommended Posts

אני מצרף את ההודעות. אולי תוכלו לעזור לי? תודה.

יש לי כרטיס 670 של אנווידיה 4 ג'יגה, ו I7 מדור 6.

נ.ב. איזה כיף להעלות קבצים מצורפים להודעה! אף פעם לא ראיתי פורום שזה כל כך קל...

בעיה סטים 1.JPG

בעיה סטים 12.JPG

בעיה סטים 31.JPG

בעיה סטים.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של natee

אני מצרף את ההודעות. אולי תוכלו לעזור לי? תודה.

יש לי כרטיס 670 של אנווידיה 4 ג'יגה, ו I7 מדור 6.

נ.ב. איזה כיף להעלות קבצים מצורפים להודעה! אף פעם לא ראיתי פורום שזה כל כך קל...

בעיה סטים 1.JPG

אם זה עדיין רלוונטי אז אני יכול להגיד לך את הסיבה, למרות שפתרון אין לי ואולי לא יהיה.

הבעיה היא ב-SECUROM, שמצאו שיטה שלטעמי היא די "דפוקה" ליצור הגנה על משחקים - הם היו שותלים Root kit על הכונן הקשיח, עם הקוד של המשחק. לא פחות...

הבעיה היא למי שעשה התקנה ל-Win 10 על לוח חדש וניסה להתקין את המשחקים. מי שמשדרג ושהיה לו קודם לוח ועובד עם UEFI כנראה לא נפגע, כי ה-Root kit כבר מותקן לו.

אבל מי שעשה התקנה של *על לוח חדש*, ומן הסתם כל הלוחות של הסקיילייק הם חדשים - הם יצאו בערך מתי ש- WIN 10 יצא - לא יכול להתקין את ה-Root kit הנ"ל כי מייקרוסופט החליטו (סוף סוף) למנוע התקנה של כאלה Root kits, וזה ברמת מערכת ההפעלה.

בקיצור, לא יעבוד לך. אלא אם תרד חזרה ל- 7 (ולא VM).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

וואלה. מענין מאוד. תודה. אם המשחק היה מזיז לי הייתי טורח לשלוח הודעה בנידון למפיצה, אבל...

אם זה עדיין רלוונטי אז אני יכול להגיד לך את הסיבה, למרות שפתרון אין לי ואולי לא יהיה.

הבעיה היא ב-SECUROM, שמצאו שיטה שלטעמי היא די "דפוקה" ליצור הגנה על משחקים - הם היו שותלים Root kit על הכונן הקשיח, עם הקוד של המשחק. לא פחות...

הבעיה היא למי שעשה התקנה ל-Win 10 על לוח חדש וניסה להתקין את המשחקים. מי שמשדרג ושהיה לו קודם לוח ועובד עם UEFI כנראה לא נפגע, כי ה-Root kit כבר מותקן לו.

אבל מי שעשה התקנה של *על לוח חדש*, ומן הסתם כל הלוחות של הסקיילייק הם חדשים - הם יצאו בערך מתי ש- WIN 10 יצא - לא יכול להתקין את ה-Root kit הנ"ל כי מייקרוסופט החליטו (סוף סוף) למנוע התקנה של כאלה Root kits, וזה ברמת מערכת ההפעלה.

בקיצור, לא יעבוד לך. אלא אם תרד חזרה ל- 7 (ולא VM).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...